تحلیل فانتوم، قدرت طلبی گاو‌ها، ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم که در هفته‌های گذشته روند نزولی خود را ادامه می‌داد و خبری از گله گاو‌ها در آن دیده نمی‌شد، به یک باره تصمیم به تغییر روند و صعود قیمت گرفت! در پی این صعود از سد مقاومت ۳۳ سنت خود نیز گذشت و هم‌اکنون در حال تثبیت بالای مقاومت شکسته شده است. به نظر میاید که گاو در مورد افزایش قیمت فانتوم بسیار مصمم هستند و این روند صعود می‌تواند تا مدتی ادامه دار باشد. برای مطالعه جزئیات بیشتر در تحلیل فانتوم، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه فانتوم
نمودار روزانه فانتوم

 

ارز دیجیتال فانتوم در حال تثبیت بالای مقاومت شکسته شده خود است. تاکنون در انجام اینکار موفق بوده است. با تثبیت قیمت در این محدوده روند صعودی ادامه پیدا خواهد کرد و فانتوم می‌تواند تا سطوح ۴۴ سنت و درنهایت ۶۰ سنت صعود کند.

اندیکاتور RSI نیز بالای سطح ۵۰ خود را تثبیت کرده که نشان از حضور گاو‌ها در بازار دارد. اگر RSI همچنان بالای سطح ۵۰ نوسان کند مامنتوم صعودی فانتوم می‌تواند افزایش پیدا کند و به صعود قیمت ادامه دهد.

  • با توجه به نشانه‌های مثبت فانتوم و ثبیت قیمت بالای مقاومت شکسته شده، با رعایت حد ضرر می‌توان وارد معامله خرید شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا