تحلیل فانتومتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل فانتوم، هجوم خریداران به میدان، ۱۱ آذر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم، چند روز گذشته با هجوم سنگین خریداران مواجه شد. این اتفاق موجب رشد ۵۵ درصدی این رمز ارز در چند روز شد که خود حائز اهمیت است. حال پس این صعود قابل توجه، احتمال اصلاح قیمت برای نیز وجود دارد. در نهایت باید دید این صعود تنها یک جهش هیجانی یا شروعی برای رشد‌های بیشتر است. برای مشاهده بررسی دقیق‌تر با ادامه تحلیل فانتوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

همانطور که مشاهده می‌کنید، فانتوم با افزایش حجم و رونق معاملات مواجه شده است. این اتفاق شدیدا می‌تواند در مقدار نوسانات تاثیر گذار باشد و رشد و نزول‌ها را افزایش دهد. همچنین اگر با افزایش حجم مامعاملات قیمت نیز افزایش یابد، می‌توان انتظار داشت که روند صعودی برای اهداف خوبی ادامه پیدا کند.

 

تحلیل فانتوم
تحلیل فانتوم

 

میانگین متحرک ۱۰۰ دوره‌ای که فعلا مانع رشد بیشتر قیمت شده، مهم‌ترین مقاومت فعلی است. در صورت شکست موفق و تثبیت بالای این نمودار، فانتوم میتواند راحت‌تر به رشد خود ادامه دهد.

اندیکاتور RSI نیز یک واکنش نزولی به سطح ۷۰ داده است. سطحی که به مانند یک مقاومت مهم برای افزایش مامنتوم معاملات است. همانطور که گفتیم، حتی اگر این حرکت نزولی قصد ادامه دادن داشته باشد، انتظار یک اصلاح کوتاه مدت از قیمت را باید داشت.

 

  • نقطه ورود مناسبی در فانتوم دیده نشده است. اما با توجه به رشد اخیر، بهتر است آن را در واچ لیست خود قرار دهید و تحرکات آن را زیر نظر داشته باشید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

5 × دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا