تحلیل فانتوم، ادامه نزول، ۱ تیر ۱۴۰۱

در تحلیل فانتوم هفته‌های گذشته دیدیم که این ارز دیجیتال از کانال صعودی بلند مدت خود خارج شده است. پس از تکمیل پول به ریزش خود ادامه داد. هم‌اکنون فانتوم همچنان شتاب نزولی خود را حفظ کرده و به سمت حمایت ۱۶ سنت در حال حرکت است. با اینکه هفته گذشته فانتوم روز‌های آرام و نسبتا مثبتی را پست سر گذاشت اما ترند اصلی همچنان نزولی است. فعلا انتظار داریم فانتوم در قیمت ۱۶ سنت حمایت شده و وارد یک رنج چند ماهه شود. با این توجه که نوسانات بیت کوین و کلیت بازار قطعا تاثیرگذار خواهد بود.

 

چارت روزانه فانتوم
چارت روزانه فانتوم

 

سناریو احتمالی حرکت فانتوم در تصویر کشیده شده است. واگرایی RSI و مامنتوم نسبی اندیکاتور استوکاستیک می‌تواند به حفظ حمایت پیش رو کمک کند. در هر صورت اگر  حمایت ۱۶ سنت از دست برود، اوضاع خوبی در انتظار فانتوم نخواهد‍‌ بود، ریزش‌های بیشتر و رکود طولانی مدت‌تری به وجود خواهد آمد.

  • برای خرید فانتوم بهتر است تا برخورد قیمت به حمایت ۱۶ سنت منتظر بمانید.
  • در صورت خرید حتما از حد ضرر برای کاهش ریسک معامله خود استفاده کنید.
  • تشکیل سبد سرمایه‌گذاری یکی دیگر از راهکار‌‍‌های کاهش ریسک معاملات است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا