اخبار آلت‌کوین‌ها

افزایش قیمت فانتوم با حدس بازگشت آندره کرونه

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، فانتوم (FTM) با ۱۶.۷۸ درصد افزایش به ۰.۴۲ دلار رسیده است و در بین برندگان برتر در ۲۴ ساعت گذشته قرار گرفته است. فانتوم پس از رسیدن به سطوح فروش بیش از حد ۰.۲۲ دلار در ۱۲ مه، دوباره بازگشت. جدای از نکات فنی مطلوب، صعود اخیر احتمالاً با گمانه زنی هایی مبنی بر بازگشت یک توسعه دهنده سابق و خالق سالین فاینانس، آندره کرونژ، به فانتوم انجام شده است.

  • آندره کرونه پیشنهاد بهینه‌سازی Fantom fUSD را منتشر کرد. آدرس AC اخیراً نزدیک به ۱۰۰ میلیون FTM اضافه کرده است که در نظر گرفته می شود که به Fantom باز می گردد. FUSD دچار یک depegging شدید شد و Fantom TVL نیز به شدت حدود ۶۹٪ کاهش یافت.

 

Cronje و توسعه دهنده اصلی آنتون نل به طور غیرمنتظره ای از Fantom در اوایل مارس جدا شدند. این حرکت باعث فروش قابل توجهی از FTM شد که توکن نتوانست از آن بازیابی شود. به همین ترتیب، ارزش کل قفل شده در اکوسیستم Fantom در ماه مارس پس از خروج توسعه دهندگان به شدت ضربه خورد. TVL فانتوم در زمان انتشار در حدود ۱.۳ میلیارد دلار باقی می ماند که از بالاترین رقم ۸.۱۹ میلیارد دلاری در ماه مارس کاهش یافته است.

همانطور که توسط روزنامه نگار چینی Collin Wu گزارش شده است، Andre Cronje پیشنهاد بهینه‌سازی Fantom را منتشر کرد. آدرس AC اخیراً نزدیک به ۱۰۰ میلیون FTM اضافه کرده است که در نظر گرفته می شود که به Fantom برمی گردد. FUSD دچار یک depegging شدید شد و Fantom TVL نیز کاهش یافت. به شدت با حدود ۶۹ درصد. استیبل کوین فانتوم، FUSD، قطع شده است و به نظر می رسد در زیان های خود غوطه ور است. طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان انتشار، Fantom USD (FUSD) در حال حاضر با قیمت ۰.۶۸۰۴ دلار معامله می‌شود که بسیار کمتر از قیمت ۱ دلاری خود است. گزارش‌ها نشان می‌دهند که FUSD ممکن است پس از اعمال تغییراتی در مکانیسم استیبل کوین توسط فانتوم سقوط کرده باشد. استیبل کوین دیگر در اکوسیستم فانتوم، استیبل کوین Deus Finance، Dei (DEI)، پیوند خود را با دلار آمریکا از دست داد و تا ۰.۵۵ دلار سقوط کرد. این کاهش در شرایطی رخ داد که چندین استیبل کوین الگوریتمی در هفته‌های اخیر پیوندهای خود را از دست دادند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا