اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهانمصاحبه

کاهش قیمت بیت کوین در بازار سالم ضروری است

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، فکر می‌کند که کاهش قیمت بیت کوین برای ارزهای دیجیتال خوب است. در گفتگو با Ryan Selkis، مدیرعامل Messari در کنفرانس Mainnet چهارشنبه، CZ که از راه دور از طریق چت ویدیویی متصل شد گفت که چرخه چهار ساله بازار کریپتو طبیعی است و بازار نزولی در دراز مدت سالم‌تر از یک بازار به ظاهر رو به بالا و بی‌پایان است.

 

کاهش قیمت بیت کوین ضروری است

CZ گفت اصلاحات قیمت در واقع خوب است و افزود که سرمایه‌گذاران نباید به قیمت‌ها به عنوان نشانه‌هایی از عملکرد بازار ارزهای دیجیتال نگاه کنند. در عوض، او به سرمایه‌گذاران پیشنهاد کرد که به تعداد کاربرانی که از رمزنگاری استفاده می‌کنند و همچنین تعداد بلاک‌چین‌های مختلف و پروژه‌های Web3 توجه کنند. او این سخن رایج رمزنگاری را تکرار کرد که این صنعت هنوز در اوایل راه است و هنوز جای زیادی برای رشد دارد.

 

درباره چانگ پنگ ژائو بیشتر بدانید.

 

مدیر اجرایی بایننس استدلال کرد که صنعت کریپتو در واقع در وضعیت سالمی قرار دارد و با اشاره به زمستان کریپتو که بازار اکنون در آن قرار دارد، از مخاطبان خواست که نگران نباشند چون زمستان گذراست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا