نظر فیصل مقداد درباره تحریم‌های ایالات متحده

وزیر امور خارجه سوریه گفت آمریکا تحریم‌هایی را علیه سوریه و روسیه اعمال می‌کند تا دارایی‌های آنها را بدزدد و آنها را تحت سلطه خود نگه دارد. یک مقام روسی گفت که ایالات متحده بزرگترین ذینفع از جنگ‌ها و دامن زدن به درگیری‌های جهانی با هدف حفظ سلطه دلار در اقتصاد و تجارت جهانی است.

 

یک مقام سوری می‌گوید تحریم‌های آمریکا با هدف سرقت دارایی‌ها و نگه داشتن کشورهای هدف تحت سلطه خود است

فیصل مقداد وزیر امور خارجه و اتباع سوریه روز پنجشنبه با الکساندر یاکوونکو رئیس آکادمی دیپلماتیک وزارت امور خارجه روسیه دیدار کرد.

 

به گزارش خبرگزاری دولتی سوریه، سانا، مقداد در دیدار خود در دمشق از آمریکا و متحدان غربی آن به دلیل اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه کشورش و چندین کشور دیگر انتقاد کرد.

 

وی توضیح داد که غرب با ایجاد قوانینی که با اهداف و جاه‌طلبی‌های خود، بدون توجه به ویژگی‌های فرهنگی و مدنی سایر ملت‌ها و جمعیت آن‌ها هماهنگ باشد، تلاش می‌کند تا سلطه خود را بر جهان حفظ کند.

 

شبکه خبری دولتی پرس‌تی‌وی به نقل از وزیر سوری گفت:

رژیم تحریم‌های قهری یک‌جانبه که کشورهای غربی علیه تعدادی از کشورهای جهان از جمله سوریه و روسیه را انجام داده اند، با هدف ربودن دارایی‌های این کشورها، محروم کردن آنها از منابع طبیعی‌شان و تحت سلطه خود نگه‌داشتن آن‌ها است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا