اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

خدمات رمزنگاری Meta Pay فیس بوک

شرکت متاپلتفرم، فیسبوک سابق، پنج درخواست علامت تجاری برای Meta Pay ثبت کرده است. پرونده ها طیف گسترده ای از خدمات ارزهای دیجیتال را پوشش می دهند. این شرکت در حال تغییر نام Facebook Pay به Meta Pay است.

 

برنامه های کاربردی علامت تجاری برای Meta Pay

شرکت متا پلتفرم، فیسبوک سابق، هفته گذشته پنج درخواست علامت تجاری برای Meta Pay به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ارسال کرد.

جاش گربن، وکیل علامت تجاری، روز چهارشنبه در توییتی توضیح داد:

برنامه‌های متا نشان می‌دهد که این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک پلتفرم پرداخت به نام Meta Pay برای کاربران است تا بتوانند پول‌های فیات معمولی را با ارزهای دیجیتال مبادله کنند.

 

استفان کسریل، رئیس بخش فین‌تک متا، هفته گذشته توضیح داد:

این شرکت در حال سرمایه‌گذاری بیشتر در تجارب پرداخت‌های موجود خود است و اشاره کرد که از سال ۲۰۰۹ در پرداخت‌ها بوده است.

 

کسریل نوشت:

امروزه مردم و کسب‌وکارها از پلتفرم‌های ما برای پرداخت در ۱۶۰ کشور با ۵۵ ارز استفاده می‌کنند.

 

تجربه‌ای که امروزه مردم مشاهده می‌کنند فیس‌بوک Pay است، اما به زودی با تغییر نام آن به Meta Pay، آن را به برند متا نزدیک‌تر خواهیم کرد.

 

در ماه مارس، متا هشت درخواست علامت تجاری برای لوگوی خود ثبت کرد که متاورس و همچنین طیف گسترده ای از خدمات ارزهای دیجیتال را پوشش می داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا