استرداد SBF به ایالات متحده

سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX، بنا به گزارش‌ها، تصمیم خود را برای اعتراض به استرداد خود به ایالات متحده لغو کرده است. بنکمن فراید نزدیک به پنج روز را در زندان فاکس هیل اداره خدمات اصلاحی باهاما (BDOCS) گذرانده است، زندانی پرجمعیت که به کثیف بودن معروف است و متهم به بدرفتاری با زندانیان است.

 

رویترز می‌گوید SBF روز دوشنبه با درخواست استرداد ایالات متحده مخالفت نخواهد کرد

در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۲، رویترز گزارش داد که یکی از افراد آشنا با موضوع روز شنبه گفت که سم بنکمن فراید (SBF) قصد دارد استرداد به ایالات متحده را بپذیرد. این منبع خاطرنشان کرد که SBF تصمیم خود را برای اعتراض به استرداد پس از حضور در دادگاه در روز دوشنبه لغو خواهد کرد. مدیر عامل سابق FTX قرار بود تا ۸ فوریه ۲۰۲۳ در فاکس هیل بماند، زیرا قاضی فرگوسن پرات درخواست SBF برای آزادی با وثیقه را رد کرد.

 

 

اخبار مربوط به SBF به دنبال داستان‌هایی است که نشان می‌دهد مدیر سابق FTX به همراه پنج زندانی دیگر در فاکس هیل زندگی می‌کرده است. کمیسر موقت اصلاحات باهاما، دوان کلیر، گفت که SBF در حال دریافت داروهای خود است و وضعش خوب است. گزارش‌ها نشان داده بودند که شهرت فاکس هیل برای تمیز و منظم بودن، بر اساس گزارش‌های بی‌شمار حقوق بشر، بسیار ضعیف است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا