ابراز نگرانی نسبت به شهادت مدیر شرکت Prometheum

روز دوشنبه، سناتور آمریکایی توماس توبرویل نامه‌ای سرگشاده به مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده و گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارسال کرد که در آن نسبت به ادعاهایی مبنی بر اینکه Prometheum، یک شرکت دارایی دیجیتال ثبت شده، ممکن است به کنگره شهادت دروغ داده و قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض کرده باشد.

 

قانونگذار ایالات متحده خواستار تحقیق در مورد Prometheum است

سناتور جمهوری‌خواه توماس توبرویل از آلاباما معتقد است که شرکت دارایی دیجیتال Prometheum باید توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و وزارت دادگستری (DOJ) مورد بررسی قرار گیرد. علاوه بر توبرویل، قانونگذاران جمهوری‌خواه مارک آلفورد، بلین لوتک مایر، رالف نورمن، بایرون دونالدز و بری لودرمیلک نیز این نامه را امضا کرده اند.

 

در جزئیات نامه آمده است:

ما برای ابراز نگرانی از اینکه Prometheum Inc (Prometheum) ممکن است شهادت دروغی به کنگره ارائه کرده باشد یا قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض کرده باشد، می‌نویسیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا