رشد تصاعدی در اقتصاد توکن BRC20

در چهار روز گذشته، تعداد Ordinalها افزایش یافته است و در نتیجه، اقتصاد توکن BRC20 با بیش از ۱۰,۰۰۰ سکه اضافی رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. ارزش فعلی اقتصاد توکن BRC20 اکنون ۴۹۷.۷۵ میلیون دلار است که در مجموع ۲۴,۶۷۷ توکن مجزا را شامل می‌شود.

 

کاربران بیت کوین بیش از ۱۰,۰۰۰ توکن جدید BRC20 را به صورت بدون مجوز در ۴ روز صادر کردند

بیت کوین دارای قابلیت‌هایی است که قبلاً مترادف با بلاکچین اتریوم بودند، مانند نوآوری توکن‌های جدید و تولید دارایی‌‌های توکن غیرمثلی. از آنجایی که ساعت ۱۰:۴۳ صبح به وقت شرقی در روز سه‌شنبه، ۱۶ می، اقتصاد توکن BRC20 به ارزش ۴۹۷.۷۵ میلیون دلاری دست یافت.

 

سوابق بایگانی شده نشان می‌‌دهد که ارزش بازار جمعی ۲۴,۶۷۷ توکن دیجیتال متمایز آن ۱۶.۵۶ درصد افزایش یافته است و از مرز ۴۲۷ میلیون دلاری که فقط چهار روز قبل مشاهده شده بود، فراتر رفته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا