کاوش در دنیای ساتوشی‌های کمیاب

با ۱۳ میلیون Ordinal مرتبط با بلاکچین بیت کوین، علاقه‌مندان توجه خود را به یک موضوع مصنوع دیجیتال متمایز به نام ساتوشی نادر یا satributes معطوف کرده اند. آخرین روند شامل جمع‌آوری کننده‌هایی است که ارزش بیشتری را به ساتوشی‌های مرتبط با رویدادهای قابل توجه اختصاص می‌دهند، مانند شرکت در اولین تراکنش بیت کوین یا ساتوشی اولیه یک بلاک. اخیراً این مصنوعات نادر ساتوشی جامعه کلکسیونرها را مجذوب خود کرده است.

 

تلاش برای ساتوشی‌های نادر

با افزایش محبوبیت Ordinal در بلاکچین بیت کوین، افراد از این فناوری استقبال کردند تا ساتوشی‌ها، کوچکترین واحد قابل تقسیم بیت کوین را با دقت دسته‌بندی کنند. ساتوشی‌ها برگرفته از نام خالق رویایی بیت کوین، کوچکترین بخش‌های این ارز دیجیتال را نشان می‌دهند که به طور کامل در دفتر ثبت شده است.

 

در یک چرخش اخیر، کلکسیونرها شروع به نسبت دادن ارزش بالاتری به ساتوشی‌های خاص کرده اند، چه به دلیل نادر بودن آنها یا ارتباط آنها با نقاط عطف افسانه‌ای. علاقه‌مندان اکنون در جستجوی این ساتوشی‌های لوکس هستند و مشتاقانه دارایی‌های آنها را به امید کشف گنجینه‌های باستانی به دست آمده در طول زمان بازرسی می‌کنند.

 

این موضوع در رسانه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و افراد زیادی در توییتر موضوعاتی را در این زمینه منتشر کرده‌اند. دیگران مقاله‌های جامعی را در توضیح ساتوشی‌های کمیاب و ارائه دستورالعمل‌هایی در مورد اینکه چگونه افراد می‌توانند مالکیت خود را از چنین ساتوشی‌هایی تأیید کنند، نوشته اند. در ۱۶ می، نویسنده معروف به Old School Crypto سرمقاله‌ای منتشر کرد که به طور گسترده درباره ساتوشی‌های کمیاب بحث می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا