اخبار صرافی‌ هااخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

خروج USDC از بایننس خوب است

جرمی آلر توضیح داد که چگونه تغییرات آتی بایننس می‌تواند به تبدیل USDC به ریل استاندارد استیبل کوین بین CEX و DEX کمک کند. Jeremy Allaire، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Circle، نسبت به آخرین تصمیم Binance برای توقف حمایت از معاملات USD Coin (USDC) خوش‌بین است. در موضوعی در روز سه‌شنبه، آلر توضیح داد که چرا فکر می‌کند این توسعه نه تنها برای بایننس خوب است، بلکه در نهایت برای USDC و پذیرش آن نیز مفید است.

 

BUSD به جای USDC

روز دوشنبه، بایننس اعلام کرد که تمام وجوه موجود مشتریانش که در USDC ،USDP و TUSD نگهداری می‌شوند، در ۲۹ سپتامبر به طور خودکار به استیبل‌کوین بایننس (BUSD) تبدیل خواهند شد. استیبل کوین بومی صرافی در حال حاضر از نظر ارزش بازار پس از USDC و USDT، سومین است.

 

هدف از این حرکت، افزایش نقدینگی و کارایی سرمایه در صرافی از طریق تجمیع چندین ارز دیجیتال معادل دلار حول یک دارایی است.

 

 

این تغییر، معاملات USDC را در Binance حذف می‌کند و باعث می‌شود تمام سپرده‌های USDC آینده در صرافی به BUSD تبدیل شوند. با این حال، کاربران همچنان می‌توانند در صورت تمایل، موجودی حساب BUSD خود را از صرافی در USDC ،USDP و TUSD برداشت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا