اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

معافیت تراکنش های کوچک رمزنگاری از مالیات

یک لایحه جدید دو حزبی در سنا ارائه شده است که استفاده از ارزهای دیجیتال را برای خریدهای روزمره با ایجاد معافیت مالیاتی برای تراکنش‌های رمزنگاری شخصی زیر ۵۰ دلار و همچنین زمانی که سود سرمایه کمتر از ۵۰ دلار باشد، ساده‌تر می‌کند.

 

قانون عادلانه جدید مالیات بر ارز مجازی

یک لایحه جدید دو حزبی، معروف به قانون عادلانه مالیات ارز مجازی، در کنگره روز سه شنبه توسط سناتور پت تومی و کیرستن سینما ارائه شد.

 

بر اساس اعلام کمیته امور بانکی، مسکن و شهرسازی سنای ایالات متحده، هدف از این لایحه ساده کردن استفاده از دارایی های دیجیتال برای خریدهای روزمره با ایجاد معافیت مالیاتی برای تراکنش های شخصی کوچک است.

 

سناتور تومی اظهار داشت:

در حالی که ارزهای دیجیتال پتانسیل تبدیل شدن به بخشی عادی از زندگی روزمره آمریکایی‌ها را دارند، کد مالیاتی کنونی ما مانع این امر است.

 

وی افزود:

قانون منصفانه مالیات بر ارز مجازی به آمریکایی ها اجازه می دهد تا با معافیت از مالیات تراکنش های شخصی کوچک مانند خرید یک فنجان قهوه، از ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت روزمره استفاده کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا