اخبار ماینینگاخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

نرم‌افزار اختصاصی استخراج اتریوم کلاسیک

بیت مین Firmware اختصاصی استخراج اتریوم کلاسیک خود را برای دستگاه Antminer E9 عرضه کرد. پیش از این نیز Innosilicon فرم‌ور اختصاصی خود را برای مدل‌های مختلف ریگ ماینینگ A10pro عرضه کرده بود. این ۲ شرکت مهم‌ترین سازندگان ریگ‌های آماده استخراج اتریوم محسوب می‌شوند.

 

 نرم‌افزار اختصاصی استخراج اتریوم کلاسیک بیت مین و اینو‌سیلیکون

با نزدیک شدن به ادغام در شبکه اتریوم، تب و تاب ماینرهای این شبکه برای مهاجرت به گزینه‌های دیگر زیاد شده است. شبکه اتریوم کلاسیک مهم‌ترین مقصد احتمالی آن‌ها خواهد بود. به دنبال این قضیه شرکت‌های سازنده ریگ‌های استخراج اتریوم نیز در حال تطبیق نرم‌افزاری برای این مهاجرت هستند.

 

بیت‌مین و اینوسیلیکون به عنوان مهم‌ترین این شرکت‌ها Firmware اختصاصی استخراج اتریوم کلاسیک خود را عرضه کرده‌اند. Firmwareها نوعی رابط کاربری نرم‌افزاری این شرکت‌ها محسوب می‌شوند که تنظیمات و اتصال ریگ‌های ماینینگ به استخرهای استخراج را تسهیل می‌کنند.

 

 

برای استفاده از این Firmwareهای بیت‌مین و اینوسیلیکون باید به سایت آن‌ها مراجعه کنید و از قسمت Downloads آخرین نسخه از Firmware مرتبط با الگوریتم Ethash را دانلود کنید. سپس دستگاه ماینر خود را ریستارت کنید و استخر مدنظر خود را بر روی آن تنظیم کنید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا