اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

تبادل زندانیان آمریکایی با وینیک!؟

یک وکیل به نمایندگی از متخصص IT روسی، الکساندر وینیک، از دولت در مسکو خواسته است تا در مورد تبادل احتمالی زندانیان با ایالات متحده، جایی که او اخیراً استرداد شد، گفتگو کند. کارشناس حقوقی فرانسوی متقاعد شده است که تنها بازگشت به وطن می‌تواند وینیک را که پس از سلول انفرادی در فرانسه و اعتصاب غذا در یونان وضعیتش رو به وخامت است، نجات دهد.

 

وکیل وینیک از لاوروف وزیر خارجه روسیه می‌خواهد تا مذاکرات را با واشینگتن آغاز کند

یکی از وکلای الکساندر وینیک، اپراتور ادعایی BTC-e که متهم به پولشویی بیش از ۴ میلیارد دلار از طریق صرافی ارز دیجیتال نابود شده است، از مقامات روسیه خواسته است تا در مورد اضافه کردن موکلش به معامله احتمالی مبادله زندانیان با واشینگتن مذاکره کنند.

 

رویترز روز دوشنبه پس از مشاهده این مکاتبات گزارش داد که فردریک بلوت، یکی از اعضای تیم دفاعی وینیک که وکالت وی در دادگاه‌های فرانسه را بر عهده داشت، در نامه‌ای خطاب به سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، شرایط را با وی در میان گذاشته است.

 

بلوت در نامه‌ای که به وزارت امور خارجه در مسکو ارسال شد، تاکید کرد:

اکنون تنها چیزی که می‌تواند وینیک را نجات دهد این است که روسیه با مقامات آمریکایی در چارچوب تبادل اسرا بین کشورهای ذکر شده وارد مذاکره شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا