همه چیز به ضرر شکیل اونیل است

در پرونده اخیر در دادگاه، نمایندگان قانونی شکیل اونیل که معمولاً به عنوان Shaq شناخته می‌شود، ادعا می‌کنند که داده‌ها به درستی در دعوی دسته جمعی FTX ارائه نشده است.

 

تیم حقوقی Shaq با شکایت FTX مبارزه می‌کند

در پرونده حقوقی روز دوشنبه، وکلای Shaq به دنبال افشای مؤسسه حقوقی Moskowitz مبنی بر اینکه آنها به اونیل خدمت کرده‌اند و این خدمات در سیستم امنیتی خانه او ضبط شده است، با ادعای خدمات مناسب مخالفت کردند.

 

مسکوویتز در توییتی نوشت:

ما خیلی واضح اعلام کردیم که او نباید هیچ یک از این نوارهای امنیتی را از بین ببرد یا پاک کند، زیرا آنها باید برای شکایت ما حفظ شوند.

 

با این وجود، وکلای شک ادعا می‌کنند که تحویل ادعا شده در ملک وی در جورجیا از نظر قانونی معتبر نبوده است. آنها استدلال می‌کنند که سرورهای پردازش در خارج از محل سکونت Shaq بدون اجازه وی جمع‌آوری شده اند.

 

Moskowitz ادعا می‌کند که اونیل ماه‌ها از دادن داده‌های کافی طفره رفته است در حالی که سایر افراد مشهور شکایات آنها را پذیرفته اند. آخرین سند دادگاه همچنین ادعا می‌کند که O’Neal ضرب‌الاجل ارائه داده‌ها را به Moskowitz از دست داده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا