همه باید برای افزایش نرخ‌های بهره آماده باشند

جی‌پی مورگان چیس، بزرگترین بانک در ایالات متحده، رویداد روز سرمایه‌گذار خود را روز دوشنبه برگزار کرد که در آن جیمی دیمون، مدیر عامل شرکت به سوالات تحلیلگران و روزنامه‌نگاران پاسخ داد. علیرغم انتظارات بازار از توقف افزایش نرخ، دیمون هشدار داد که مردم باید برای افزایش نرخ‌ها از اینجا آماده باشند. این بانکدار میلیاردر همچنین در مورد پتانسیل کاهش املاک تجاری به دنبال نگرانی‌های مطرح شده توسط چارلی مانگر از برکشایر هاتاوی در مورد این بخش بحث کرد.

 

جیمی دیمون، جی‌پی مورگان، در مورد رکود بخش املاک تجاری بحث می‌کند

این هفته جیمی دیمون، مدیر عامل و رئیس JPMorgan Chase، به همراه برخی از همکارانش، در جریان رویداد روز سرمایه‌گذار بانک، وضعیت اقتصاد ایالات متحده را مورد بحث قرار دادند. به گفته جی‌پی مورگان، اقتصاد به خوبی پیش می‌رود، اما رکود خفیف همچنان انتظار می‌رود. در راستای هشدار چارلی مانگر به فایننشال تایمز، دیمون در مورد املاک تجاری ابراز نگرانی کرد که می‌تواند در آینده برای بانک‌ها چالش‌هایی ایجاد کند.

 

دیمون اظهار داشت:

همیشه یک آفساید وجود دارد، آفسایدها در این مورد احتمالاً املاک و مستغلات خواهند بود. این مکان‌های خاص، دارایی‌های اداری خاص، وام‌های ساختمانی خاص خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا