اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهانمصاحبه

همه برای تمرکز بر اجرای درست رمزنگاری!؟

چندین قانونگذار ایالات متحده و یک کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نگرانی خود را در مورد گسترش واحد اجرای رمزنگاری توسط تنظیم کننده اوراق بهادار ابراز کرده اند. SEC یک آژانس نظارتی با یک بخش اجرایی است، نه یک سازمان اجرایی.

 

قانونگذاران با تمرکز اجرای رمزگذاری SEC مخالفند

تعدادی از قانونگذاران و یکی از اعضای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز سه شنبه سازمان نظارت بر اوراق بهادار را به دلیل تمرکز بر اجرای ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار دادند. این به دنبال اعلام SEC مبنی بر اینکه این آژانس تقریباً اندازه واحد اجرای ارزهای دیجیتال خود را دو برابر کرده است.

هیستر پیرس، کمیسیونر SEC، که در جامعه رمزارزها به دلیل موضع طرفدار رمزارز خود به عنوان مادر رمزنگاری نیز شناخته می شود، در توییتر اظهار داشت:

SEC یک آژانس نظارتی با یک بخش اجرایی است، نه یک سازمان مجری. چرا ما در زمینه اجرا در کریپتو پیشرو هستیم؟

 

نماینده کنگره، پاتریک مک‌هنری در توئیتی اعلام کرد که مقررات گری جنسلر، رئیس SEC، نوآوری آمریکا را خفه می‌کند. او توضیح داد:

اگر ایالات متحده می‌خواهد استقرار نسل بعدی فناوری اینترنت را رهبری کند، باید قوانین روشن و متفکرانه‌ای را برای اکوسیستم دارایی دیجیتال ارائه کنیم.

 

نماینده وارن دیویدسون ایده رئیس SEC برای ایجاد ارزش را به چالش کشید. او در توییتر نوشت:

به نظر می‌رسد گری جنسلر در حال آزمایش نظریه ارزش کار در SEC است. هر چه نیروی کار بیشتر باشد، ارزش بیشتری ایجاد می شود؟ جواب منفی است. این یک اشتباه در اقتصاد و مقررات است.

 

نماینده کنگره تام ایمر پرسید:

من نمی دانم که چقدر دلار مالیات دهندگان در جنگ صلیبی شخصی گری جنسلر علیه صنعت کریپتو هدر می رود؟

 

نماینده بیل هویزنگا تاکید کرد:

کنگره نباید اختیارات خود را به گری جنسلر واگذار کند. تمایل کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای استفاده از مقررات از طریق اجرا برای ارائه شفاف برای شرکت‌کنندگان در بازار دارایی‌های دیجیتال یک قدرت است. ما به راه حل های مسئولانه نیاز داریم، نه دستورات بوروکرات ها.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا