طرح مقررات جهانی متاورس اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۳ ابتکاری را برای رسیدگی به متاورس و تمام فعالیت‌ها و تعاملاتی که در آن اتفاق می‌افتد ارائه خواهد کرد. der Leyen، رئیس کمیسیون اروپا، چندین ابتکار را برای روشن کردن قوانین و انتظارات اروپا برای متاورس ارائه خواهد کرد.

 

اتحادیه اروپا پروژه مقررات Metaverse را معرفی می‌کند

بسیاری از کشورهای جهان در حال ادغام و تطبیق چارچوب‌ها و زیرساخت‌های نظارتی خود برای حمایت از فعالیت‌هایی هستند که در حال حاضر در متاورس اتفاق می‌افتد. اتحادیه اروپا در این روند قرار دارد و اخیراً ابتکار عملی را در سطح اتحادیه اعلام کرده است تا به اروپا اجازه دهد در متاورس شکوفا شود.

 

این ابتکار که توسط Ursula von der Leyen، رئیس کمیسیون اروپا به عنوان عاملی کلیدی شناخته شد، بخشی از آن چیزی است که اتحادیه آن را اروپایی مناسب برای عصر دیجیتال (a Europe fit for the digital age) می‌نامد. Ursula von der Leyen اظهار داشت که به عنوان بخشی از استراتژی تنظیم دیجیتال خود، آنها به بررسی فرصت‌ها و روندهای دیجیتال جدید مانند متاورس ادامه خواهند داد.

 

هدف کمیسیون این است که این ابتکار را در سال ۲۰۲۳ با در نظر گرفتن فعالیت‌های مختلفی که در حال حاضر در متاورس اتفاق می‌افتد، ارائه دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا