اروپا خدمات رمزنگاری را برای روسیه ممنوع می‌کند

مجموعه‌ای از خدمات مرتبط با رمزارز در آخرین دور تحریم‌های روسیه که توسط اتحادیه اروپا تأیید شده است، هدف قرار گرفته‌اند. این اقدامات بخشی از تشدید محدودیت‌های اقتصادی و مالی در واکنش به تصمیم مسکو برای جنگ علیه اوکراین است.

 

اتحادیه اروپا ممنوعیت کامل کیف پول رمزنگاری و خدمات حضانت را برای افراد روسی تصویب کرد

اتحادیه اروپا در پی تشدید درگیری نظامی در اوکراین، تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه اعلام کرد. این مجازات‌ها که انتظار می‌رود به دولت و اقتصاد روسیه لطمه بزند، پس از اقدامات مسکو برای الحاق مناطق اوکراینی دونتسک، لوهانسک، زاپروژیا و خیرسون اعمال می‌شوند.

 

Josep Borrell، نماینده عالی سیاست خارجی و امنیت اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای تاکید کرد که تحریم‌ها پاسخی به تشدید اخیر با رفراندم جعلی در این چهار استان است. افراد و نهادهای روسی که در سازمان آنها نقش داشته اند به طور خاص هدف قرار خواهند گرفت.

 

سایر شهروندان و مشاغل روسی نیز از جمله آنهایی که با ارزهای دیجیتال سروکار دارند، ضربه خواهند خورد. اقدامات جدید شامل ممنوعیت کامل ارائه کیف پول، حساب یا خدمات نگهداری دارایی‌های رمزنگاری شده به افراد و ساکنان روسیه است. این بدون توجه به ارزش این دارایی‌ها، طبق بسته هشتم تحریم‌های اعمال شده توسط بروکسل است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا