همکاری Eurocoinpay با Mastercard

Eurocoinpay، یک صرافی ارز دیجیتال در اسپانیا، قراردادی را برای ارائه یکی از اولین کارت‌های نقدی مبتنی بر ارز دیجیتال در اسپانیا بسته است. این کارت که در حال حاضر برای مشتریان Eurocoinpay در دسترس است، به کاربران این امکان را می‌دهد که محصولات را در بیش از ۹۰ میلیون موسسه در اتحادیه اروپا و سراسر جهان خریداری کنند.

 

Eurocoinpay قصد دارد پرداخت‌های کریپتویی را در اسپانیا معرفی کند

Eurocoinpay، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در اسپانیا و ثبت شده در بانک اسپانیا، با Mastercard همکاری کرده است تا یکی از اولین شرکت‌هایی در کشور باشد که کارت مبتنی بر ارز دیجیتال خود را ارائه می‌کند. این شرکت که همیشه علاقه‌مند به گنجاندن راه‌حل‌های رمزنگاری به عنوان روش‌های پرداخت بوده است، معتقد است که این به مشتریانش کمک می‌کند تا از دارایی‌های رمزنگاری بهتر استفاده کنند.

 

Herminio Fernandez de Blas، مدیرعامل Eurocoinpay، معتقد است که این نوع محصول میانی برای محبوبیت ارزهای دیجیتال ضروری است. او اظهار داشت که این اقدام خریدها را با ارزهای رمزنگاری شده یکپارچه می‌کند، چیزی که به طور فزاینده‌ای در تعداد بیشتری از فروشگاه‌ها که این دارایی‌های دیجیتال را به عنوان روش پرداخت می‌پذیرند، اجرا می‌شود.

 

به گفته Michael Miebach، مدیر عامل مسترکارت، این کارت به کاربران Eurocoinpay کمک می‌کند تا در بیش از ۹۰ میلیون فروشگاه در سراسر جهان خرید کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا