استیبل کوین مبتنی بر یورو در بلاکچین آوالانچ

روز پنجشنبه، ناشر استیبل کوین Circle Financial اعلام کرد که دارایی ارز دیجیتال EUROC به صورت بومی در بلاکچین آوالانچ (AVAX) در حال گسترش است. طبق گزارش Circle، چندین پروتکل و پروژه مالی غیرمتمرکز (defi) از دارایی EUROC جدید صادر شده توسط AVAX پشتیبانی می‌کنند.

 

استیبل کوین EUROC Circle در بلاکچین آوالانچ خانه جدیدی پیدا می‌کند

حدود ۱۱ ماه پیش، Circle استیبل کوین یورویی به نام یورو کوین (EUROC) را به عنوان دومین توکن فیات ثابت خود، پس از USDC راه‌اندازی کرد. استیبل کوین EUROC در ابتدا بر روی بلاکچین اتریوم به عنوان یک توکن ERC20 راه‌اندازی شد. طبق آمار etherscan.io در حال حاضر تقریباً ۴۷.۱۱ میلیون یورو در گردش است. استیبل کوین با پشتوانه یورو منتشر شده توسط Circle توسط ۱۳۸۱ آدرس منحصر به فرد مبتنی بر اتریوم نگهداری می‌شود.

 

در توییتر، Circle اعلام کرد که EUROC اکنون به صورت بومی در بلاکچین اثبات سهام (PoS) آوالانچ (AVAX) میزبانی خواهد شد. Circle در توییتی نوشت:

این رسمی است، EUROC اکنون چند زنجیره‌ای است و امروز در آوالانچ مستقر شده است.

 

این شرکت افزود:

توسعه‌دهندگان می‌توانند روی eurocoin در Avalanche ایجاد کنند تا راه‌حل‌های سریع‌تر و کارآمدتری را برای ارسال، خرج کردن، پس‌انداز، وام دادن و وام گرفتن با یک استیبل کوین کاملاً رزرو شده با پشتوانه یورو به کاربران ارائه دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا