هکاتون ETHGlobal

هکاتون ETHGlobal Tokyo روز یکشنبه به پایان رسید، زیرا سازندگان از سراسر جهان برای دریافت جوایز ۳۷۵,۰۰۰ دلاری رقابت کردند. این رویداد با اولین اجلاس سران ETHGlobal Pragma آغاز شد که توسط Verse و دیگران حمایت مالی شد.

 

از اجلاس تا هکاتون

اولین اجلاس پراگما در تاریخ ۱۳ آپریل در توکیو، ژاپن، به عنوان شروع هکاتون گسترده‌تر ETHGlobal Tokyo، که بخشی از آن توسط Verse حمایت می‌شود، برگزار شد. سخنرانانی مانند Aya Miyaguchi از بنیاد اتریوم و نویسنده Balaji Srinivasan در این رویداد سخنرانی کردند.

 

ژاپن در سه سال گذشته به روی بازدیدکنندگان خارجی بسته شده است. این یک فرصت عالی برای ملاقات بیشتر با جامعه جهانی ارزهای دیجیتال و به اشتراک گذاشتن ایده‌های جدیدی است که اکوسیستم ارزهای دیجیتال را به طور کلی به جلو می‌برد.

 

به طور کلی، فکر می‌کنم اکثر شرکت‌کنندگان در این رویداد همگی در تلاش برای رسیدن به همان ماموریت ارزهای دیجیتال هستند که ایجاد آزادی اقتصادی بیشتر برای جهان است. بنابراین امکان ملاقات حضوری به گسترش این ایده‌ها و شکوفایی در سراسر جهان کمک می‌کند.

 

بولون ژانگ، در مورد این رویداد گفت:

من به عنوان یک مرد فناوری، همیشه علاقه‌مند هستم تا با آخرین روندهای صنعت همراه باشم و پروژه‌های جالبی که توسط همتایانم انجام می شود را بررسی کنم.

 

جوایز ۳۷۵,۰۰۰ دلاری از بازیکنان و پلتفرم‌های صنعت بی‌شماری مانند شبکه ۱inch ،Gnosis Chain ،Metamask و غیره در دسترس بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا