هکاتون ETHGlobal در توکیو آغاز شد

همانطور که قبلا توسط ETHGlobal اعلام شده بود، اولین اجلاس پراگما هکاتون گسترده‌تر ETHGlobal توکیو را در روز پنجشنبه به عنوان مرکزی برای گفتگوهای با کیفیت بالا و به عنوان یک انجمن گفتگو برای سازندگان و رهبران اکوسیستم اتریوم و فراتر از آن آغاز کرد. این رویداد که توسط Kartik Talwar از ETHGlobal برگزار شد، مصاحبه‌های روی صحنه با Aya Miyaguchi از بنیاد اتریوم، Juan Benet از Protocol Labs، نویسنده The Network State و طرفدار بیت کوین Balaji Srinivasan و Stani Kulechov از شرکت Aave داشت. اعلامیه‌های محصول نیز توسط چندین سخنران برجسته انجام شد.

 

اولین نشست سران پراگما در توکیو آغاز شد

در ۱۳ آپریل، طرفداران اتریوم از سراسر جهان در بخش Shibuya توکیو، در گاراژ دیجیتال، گرد هم آمدند تا در مصاحبه‌های روی صحنه، اعلامیه‌های محصول و شبکه‌سازی شرکت کنند. گفته می‌شود که رویداد پراگما که فقط برنامه کاربردی است، اولین نسخه حضوری چنین اجلاس‌هایی برای ETHGlobal است و هکاتون گسترده‌تر ETHGlobal Tokyo را آغاز کرد که تا یکشنبه، ۱۶ آپریل ادامه داشت.

 

Kartik Talwar، یکی از بنیانگذاران ETHGlobal، مجموعه مصاحبه‌ها را با دعوت از Aya Miyaguchi، مدیر اجرایی بنیاد Ethereum به روی صحنه آغاز کرد.

 

میاگوچی در مورد فرهنگ عمومی در ژاپن اظهار نظر کرد و گفت مردم بسیار فروتن هستند و توسعه‌دهندگان با استعداد زیادی وجود دارند، اما به اندازه کافی پذیرفته نشده است. او ادامه داد:

در یک شرکت، مدیریت تصمیم می‌گیرد و آنها به توسعه‌دهندگان می‌گویند که چه چیزی بسازند.

 

اما روش اتریوم این است که شما باید این توسعه‌دهندگان را در مرحله تولید ایده، یعنی طوفان فکری قرار دهید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا