Etherscan از کدخوان جدید رونمایی کرد

پس از اینکه کاوشگر بلاک اتریوم Etherscan یک فیلتر پیشرفته برای اکتشاف بلاکچین معرفی کرد، تیم ابزار جدیدی به نام Code Reader را معرفی کرد که توسط هوش مصنوعی (AI) طراحی شده است. اساساً، این سرویس از هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا کاربران را قادر سازد کد منبع یک آدرس قرارداد خاص را بازیابی و تفسیر کنند.

 

Etherscan یک کدخوان با هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل قراردادهای هوشمند معرفی می‌کند

در ۱۹ ژوئن ۲۰۲۳، Etherscan ویژگی جدیدی را اعلام کرد که هوش مصنوعی (AI) را در قابلیت‌های کاوشگر بلاکچین خود ادغام می‌کند.

 

Etherscan در توییتر گفت:

بتای Code Reader از قدرت هوش مصنوعی برای یادگیری یکپارچه در مورد هر کد منبع قرارداد هوشمند استفاده می‌کند. علاوه بر این، Etherscan اسنادی را در مورد نحوه استفاده از سرویس Code Reader معرفی کرده است.

 

مقاله مروری Code Reader خاطرنشان می‌کند:

با انتخاب یک آدرس قرارداد، کاربران می‌توانند به فایل‌های کد منبع قرارداد دسترسی داشته باشند و با آن‌ها تعامل داشته باشند. Etherscan توضیح داد که این نرم‌افزار از مدل زبان بزرگ Openai (LLM) استفاده می‌کند و اساساً می‌تواند تحقیق و توسعه قراردادهای هوشمند را تسریع کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا