بازی Ethermon، به نبرد هیولاها بروید و پول دربیاورید!

بازی اترمون

بازی Ethermon در سال ۲۰۱۷ بر روی بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شد، در آن زمان به اندازه این دوره NFT ها در دسترس و مورد توجه نبودند. اترمون یک بازی مبارزه ای کلکسیونی است اما تفاوت هایی در این بازی وجود دارد، این بازی در سال ۲۰۱۹ تغییراتی پیدا کرد و به نسخه ای که در حال حاضر در دسترس است تبدیل شد تا NFT ها را در خود گنجانده باشد.

در اترمون امکان معامله، مالکیت، مبارزه و به دست آوردن Mons ها وجود دارد، Mons ها هیولاهایی از یک جهان خیالی هستند و بیش از ۲۰۰ Mon در جهان این بازی وجود دارد که همه آنها را میتوان با بازی، معامله یا گرفتن در محیط بازی به دست‌آورد.

همچنین اترمون یک بازی کسب درآمد است که در آن بازیکنان با بازی کردن و شرکت در این بازی، جوایزی کسب میکنند، این بازی دارای فضای دو بعدی و سه بعدی است که هر کدام دارای سیستم و میزان پاداش مخصوص به خودش است، مهمترین مسئله در این بازی NFT ها هستند که به بازیکنان توانایی کسب درآمد از اقدامات بازی را میدهند و ارزش بیشتری به بازی میبخشند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با دیگر بازی‌ها، مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

اترمون 1

بر خلاف بسیاری از بازی های P2E که در بازار وجود دارد، اترمون به تازه واردان این اجازه را میدهد تا در یک نسخه رایگان این بازی را تست کنند، این برخلاف بازی های دیگر است که از بازیکنان تازه‌وارد میخواهند توکن خریداری کرده و پس از صرف هزینه، وارد بازی شوند.

همچنین این بازی ایده بازی Pokemon را بازتاب کرده است و علاوه بر آن طی زمان های مشخص ویژگی های جدید به بازی اضافه میکنند که باعث جذاب تر شدن این بازی شده است.

 

گیم پلی بازی Ethermon

بازی جذاب اترمون رویکرد متفاوتی برای انجام بازی ارائه داده است، در این بازی امکان انجام بازی در محیط های دو بعدی و سه بعدی وجود دارد، برای انجام بازی دو بعدی نیاز است وارد وبسایت ethermon.io شده و با طی کردن مراحل مورد نیاز به انجام بازی بپردازید.

برای انجام بازی در محیط سه بعدی باید وارد محیط decentraland.org شوید، در سرور اصلی بازی اترمون امکانات محدودتری در دسترس کاربران است، در شبکه پالیگان ویژگی های بیشتری در دسترس خواهد بود.

برای اطلاعات کامل در این زمینه پیشنهاد میشود از مقاله Play to Earn یا بازی کن پول در بیار چیست؟ بازدید نمائید.

 

شروع بازی Ethermon

در این بازی میتوانید به معامله Mons ها بپردازید، همچنین امکان قرض کردن Mons ها برای بازی وجود دارد، قرض کردن Mons ها هزینه کمتری نسبت به خریدن Mons برای پلیر بر جای خواهد گذاشت.

هدف بازی این است که شما به مرور صاحب بزرگترین و قویترین Mon ها شوید، Mon ها قابل تغییر، آموزش پذیر و قابل تغییر سطح هستند. برای شروع بازی نیاز است مقداری اتریوم داشته باشید و آنرا در کیف پول متا مسک قرار دهید. پس از داشتن اتریوم میتوانید به قسمت ثبت نام بروید و حساب خود را ایجاد کنید.

در مارکت پلیس این بازی شما میتوانید به خرید و فروش Mons ها بپردازید. Mon ها بر اساس میزان قدرت، نوع، فرم ها و انواع قابلیت های دیگر دسته بندی میشوند. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این NFT ها را میتوان از طریق گرفتن، خرید و فروش به دست‌آورد و برای اهداف و چالش های درون بازی استفاده کرد.

اترمون2

هر هیولا یا Mon که به دست می آورید به شکل NFT میباشند و در نوع خود بی نظیر هستند، شما با پرورش آنها میتوانید توانایی ها را افزایش دهید و ارزش کلی آنها را بالا ببرید. در این بازی میتوانید Mon های خود را در مقابل Mon های دیگر قرار دهید تا به مبارزه بپردازند. در مارکت پلیس قبل از جمع‌آوری هر Mon میتوانید به بررسی کیفیت آنها بپردازید، در تصویر زیر میتوانید نقاط حمله اولیه، حملات دفاعی و ویژگی های مختلف مانند تبدیل و تخم گذاری را مشاهده کنید.

اترمون مون ها

 

حالت های بازی اترمون

بازی اترمون سه حالت مختلف برای بازی به بازیکنان ارائه میدهد، این سه حالت شامل حالت رتبه بندی یا Ranked Mode، حالت ماجراجویی یا Adventure Mode و حالت متاورس یا ۳D که سومین حالت این بازی میباشد.

رتبه بندی یا Ranked Mode

در این قسمت بازیکنان میتوانند سه نبرد را با یکدیگر انجام دهند، سه Mons حمایت کننده و سه Mons هجومی دارید که برای مبارزات میتوانید از آنها انتخاب کنید، شانس برنده شدن در هر مبارزه نسبت به رتبه شما است، هر چه رتبه بالاتر باشد شانس پیروزی افزایش میابد.

اترمون رنکد مد

حالت ماجراجویی یا Adventure Mode

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم هر حالت بازی دارای پاداش های متفاوتی است، در این قسمت شما Mon های خود را به ماجراجویی ارسال میکنید و پس از آن Mon شما با یک تکتشاف که میتواند Mon دیگر یا ارز درون بازی باشد بازمیگردد.

اترمون حالت ماجراجویی

متاورس اترمون

در این قسمت شما میتوانید به جستجو در مورد محیط بازی بپردازید، بازیکنان با استفاده از Mon های خود به اکتشاف در محیط متاورسی میپردازند و تعامل میکنند همچنین میتوانید به نبرد های مخصوص در این قسمت بپردازید که سایر بازکنان و Mon ها در آن شرکت میکنند.

اترمون متاورس

 

سیستم مورد نیاز بازی Ethermon

بازی اترمون یک بازی تحت وب میباشد که با اتصال به اینترنت و باز کردن وبسایت رسمی این بازی میتوانید به بازی کردن نوع دو بعدی این بازی بپردازید، برای بازی سه بعدی یا سبک متاورس این بازی با باز کردن وبسایت دسنترالند و پیدا کردن اترمون میتوانید به انجام این بازی بپردازید. برای انجام این بازی سیستم خاصی مورد نیاز نیست و اتصال به اینترنت نیاز اصلی آن میباشد.

 

آیا اترمون ارزش بازی کردن دارد؟

این بازی برای شروع نیاز به هزینه زیادی ندارد همچنین همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم شما میتوانید قبل از وارد شدن این بازی را تست کنید و علاقه خود را بسنجید، شما میتوانید با خریدن چند Mon از مارکت یک تیم از مون ها  بسازید و روزی چند مبارزه انجام دهید.

اترمون11

مون های شما با گذشت زمان تجربه بیشتری به دست می آورند و به سطوح بالاتری ارتقاء پیدا میکنند. اترمون یک بازی نیست که شما بتوانید مدت طولانی در روز برای آن وقت بگذارید زیرا خسته کننده خواهد بود، اترمون برای افرادی که صبر دارند تا رشد و ارتقا را ببینند بسیار جذاب تر خواهد بود. نکته قابل توجه این است که نسخه متاورسی که در دسنترالند در دسترس میباشد به دلیل فضای متفاوت بازی نسبت به نسخه دو بعدی برای کاربران جذاب تر خواهد بود.

 

توکن Ethermon

نام ارز این بازی Ethermon میباشد که نماد اختصاری آن EMON است، تعداد واحد های قابل عرضه برای این ارز دیجیتال برابر ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد میباشد که طبق اطلاعات صادره از وبسایت Coinmarketcap.com آمار دقیقی از توکن های در گردش آن در دسترس نمیباشد.

این توکن بر بستر بلاکچین های اتریوم و پالیگان در دسترس میباشد و کاربرد های بسیاری در این بازی دارد از جمله این کاربرد ها میتوان روش پرداخت یا پرداخت پاداش اشاره کرد همچنین لانچ شدن این توکن برای رشد و ادامه روند اجرایی برنامه های تیم برای پیشرفت این بازی و ارزش بخشی بیشتر به این بازی بود.

توکن اترمون

 

جمع‌بندی

Ethermon یکی از بازی های برتر بلاکچین است که بر بستر اتریوم راه‌اندازی شده است، این بازی جزو اولین بازی های راه‌اندازی شده بر بستر اتریوم میباشد که قسمت های مختلفی برای کسب درآمد و سرگرمی برای کاربران خود فراهم کرده است. این بازی در حالت های ۲D و ۳D قابل دسترس است که شما میتوانید از طریق وبسایت این بازی نوع دو بعدی را اجرا کنید و در دسنترالند میتوانید به بازی سه بعدی بپردازید.

شما با روش های مختلفی از جمله مبارزه، خرید و فروش NFT ها و موارد دیگر کسب درآمد کنید و هر چه رتبه شما بالتر برود کسب درآمد از طریق این بازی بیشتر خواهد شد. امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا