اخبار اتریوماخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

ادغام اتریوم ۲ فورک را به وجود آورد

پس از ادغام اتریوم، تعدادی از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال درباره فورک اثبات کار (PoW) به نام ETHW بحث کردند زیرا در چند روز گذشته ارزش آن به میزان قابل توجهی کاهش یافت. با این حال، بسیاری از مردم نمی‌دانند که فورک PoW مبتنی بر اتریوم دیگری به نام ethereumfair (ETF) وجود دارد و ETF از زمان راه‌اندازی شبکه اصلی توکن، مقدار کمی هش و ارزش فیات را جمع‌آوری کرده است.

 

انجمن کریپتو از فورک دیگری به نام Ethereumfair استقبال می‌کند

اکثر مردم می‌دانستند که یک دارایی رمزنگاری اثبات کار (PoW) به نام ETHW به دنبال The Merge در ۱۵ سپتامبر ایجاد شد، زیرا هفته‌ها قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی اعلام شده بود. در زمان نگارش مقاله، ETHW در ۲۴ ساعت در برابر دلار آمریکا ۳۳ درصد کاهش یافته است و هش‌ریت پروژه نیز بسیار کاهش یافته است.

 

در ۱۵ سپتامبر، هش‌ریت ETHW به بالاترین حد خود (ATH) در ۸۰.۵۶ تراهش بر ثانیه (TH/s) رسید. اگرچه، هش ریت ETHW در چند وقت اخیر کاهش یافته است و شبکه PoW از آن زمان ۵۳.۳۵ درصد از قدرت هش را از دست داده است.

 

تعداد زیادی از مردم نمی‌دانند که ETHW تنها فورک PoW مبتنی بر ETH نیست، زیرا فورک PoW مبتنی بر ETH دیگری به نام ethereumfair (ETF) وجود دارد. تیم Ethereumfair یک وب سایت و چند کانال رسانه اجتماعی دارد.

 

بیشتر بدانید: ادغام چیست؟

 

حساب توییتر این تیم در ژانویه ۲۰۲۰ ایجاد شد و در زمان نگارش این مقاله ۱۴,۱۰۰ دنبال کننده در توییتر داشت. حساب Ethereumfair تقریباً ۱۰۰۰ دنبال کننده کمتر از ۱۵,۱۰۰ دنبال کننده توییتر ETHW دارد. در حالی که ETHW میزان ۳۳ درصد از دست داده است، ETF نیز ۴۴ درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافته و به ۵.۲۲ دلار در هر واحد رسیده است.

 

آمار Coingecko.com نشان می‌دهد که ETF محدوده قیمتی بین ۴.۷۲ تا ۱۱.۴۶ دلار در هر واحد و ۶.۶۹۲ میلیون دلار در حجم تجارت جهانی داشته است. دو روز پیش، قیمت ETF با ۲۰.۵۹ دلار به ازای هر واحد به بالاترین حد خود رسید و در همان روز به کمترین میزان خود یعنی ۰.۹۹ دلار به ازای هر سکه رسید.

 

فعالیت معاملاتی ETF امروزه در Huobi و Gate.io برجسته است و غالب ترین جفت معاملاتی تتر (USDT) است. Poloniex همچنین ETF را لیست کرده است، اما صرافی از بازار ETHW IOU استفاده کرد و نام آن را به ETF تغییر داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا