اتریوم پس از ادغام جای بیت کوین را نمیگیرد

به گفته آنتونی ترنچف، یکی از بنیانگذاران پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال Nexo، ادغام اتریوم مهم‌ترین اتفاق است که در تاریخ پروتکل رخ داده است. با این حال، او معتقد نیست که این امر به اتر کمک کند تا از بیت کوین به عنوان غالب‌ترین دارایی دیجیتال پیشی بگیرد. آنتونی ترنچف استدلال کرد که بیت کوین حتی پس از ادغام اتریوم به عنوان بهترین ارز دیجیتال باقی خواهد ماند. مدیر اجرایی همچنین انتظار دارد زمانی که مردم به مزایای انتقال به اثبات سهام (PoS) پی ببرند، قیمت ETH افزایش یابد، اما نه بلافاصله پس از وقوع.

 

بیت کوین در صدر خواهد ماند

تغییر اتریوم از PoW به PoS، که ۱۵ سپتامبر اتفاق افتاد، بحث‌های متعددی را در چند ماه گذشته ایجاد کرده است. کارشناسان در مورد اینکه چگونه این پروژه به بلاکچین و کل صنعت سود خواهد رساند، بحث کردند، اما برخی هشدار دادند که ممکن است به رویدادی تبدیل شود که به اصطلاح به آن buy the rumor, sell the news می‌گویند.

 

در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، بنیانگذار و شریک مدیریت Nexo، آنتونی ترنچف، تمرکز سبزتری را که اتریوم از این به بعد خواهد داشت را تشریح کرد. با این وجود، او فکر می‌کند که حتی پس از ادغام، اتر فرصتی برای ربودن برتری بیت کوین و تبدیل شدن به بزرگترین ارز دیجیتال را ندارد.

 

ترنچف گفت که نسبت به این دارایی‌ها بسیار صعودی است و هر دوی آنها را برای درازمدت در کارنامه خود نگه می‌دارد. او چند ماه پیش اعتراف کرد که اتریوم بیشتری خریداری کرده است و پیش‌بینی می‌کند که قیمت سکه پس از تغییر به PoS افزایش یابد. برخلاف برخی از افرادی که انتظار دارند ارزش‌گذاری اتر بلافاصله پس از رویداد افزایش یابد، مدیر اجرایی Nexo معتقد است که مدتی طول می کشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا