تحلیل اتریوم، آرامش قبل از طوفان، ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال محبوب اتریوم، که همواره به‌عنوان سلطان آلتکوین‌ها شناخته می‌شود. دو هفته‌ای است که درحال نوسان در محدوده حمایت کلیدی ۱۸۰۰ دلار است. در تحلیل‌های قبلی احتمال ورود به فاز کف‌سازی اتریوم را بررسی کرده بودیم. به‌طور کلی تمام بازار ارز دیجیتال در حال پیدا کردن‌های قیمتی خود است.

هم‌اکنون اتریوم ۶۰ درصد از سقف تاریخی خود فاصله داشته و در حال تثبیت قیمتی است. تثبیت در محدوده کنونی می‌تواند بهترین سناریو برای اتریوم باشد. ورود به فاز انباشت و کف‌سازی الزامی برای صعودی‌های آینده و فرصتی برای ورود سرمایه‌گذاران تازه نفس است.

 

تایم فریم روزانه اتریوم
تایم فریم روزانه اتریوم

 

اندیکاتور RSI در موج‌های اخیر واکنشی بر خلاف روند قیمتی داشته و روند صعودی تشکیل داده است. این واگرایی نشانه‌ای مثبت برای ارز دیجیتال اتریوم است و می‌تواند به حفظ حمایت ۱۸۰۰ کمک کند.

 

اتریوم تایم فریم هفتگی
اتریوم تایم فریم هفتگی

 

میانگین متحرک ۲۰۰ دوره‌ای در تایم فریم هفتگی همواره یکی از مهم‌ترین حمایت‌ها بوده است. اتریوم در حال‌ حاضر فاصله چندانی با میانگین ۲۰۰ دوره‌ای خود نداشته و در صورت ادامه حرکت ساید، مووینگ اوریج نیز به سمت بالا حرکت کرده وقیمت را تاچ می‌کند. تاچ قیمت با مووینگ  می‌تواند نیروی لازم برای حرکت به سمت بالا را فراهم کند.

  • در حال حاضر اتریوم برای خرید مناسب است، اما اگر قصد سرمایه‌گذاری در این رمز‌ارز را دارید حتما از استراتژی خرید پله‌ای استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا