تحلیل هفتگی اتریوم (ETH) ۹ خرداد ۱۴۰۱

اتریوم در هفته‌ای که گذشت، تصمیم به ثبیت خود بالای حمایت کلیدی ۱۷۰۰ دلار گرفت. حمایت کلیدی ۱۷۰۰ دلار که مهم‌ترین سطح کلیدی دومین ارز دیجیتال بزرگ است موفق به جلو‌گیری از ریزش بیشتر قیمت شد. تحلیل هفته گذشته اتریوم همچنان معتبر است و بر اساس همان تحلیل، انتظار داریم اتریوم در همین محدوده وارد فاز انباشت شود و کف سازی را شروع کند.

 

تایم فریم روزانه اتریوم
تایم فریم روزانه اتریوم

 

اندیکاتور RSI یک واگرایی کوچک با قیمت ایجاد کرده، این واگرایی می‌تواند به صورت موقت اتریوم را به سطوح بالاتر قیمتی برساند. اما فعلا انتظار شروع یک روند صعودی کامل از اتریوم را نداشته و همچنان احتمال حرکت ساید و کف‌سازی بیشتر است.

وقوع سناریو کف‌سازی در بلند مدت به نفع اتریوم خواهد بود، هرچه فنر قیمتی بیشتر جمع شود روند صعودی بعدی قدرتمند‌تر خواهد بود. همچنین امکان دارد قیمت‌های فعلی به کف تاریخی اتریوم تبدیل شود.

 

اتریوم تایم فریم هفتگی
اتریوم تایم فریم هفتگی

 

بلاخره پس از گذشت ۸ هفته، اتریوم در حال تجربه اولین کندل سبز هفتگی خود است. در تایم‌ فریم هفتگی می‌توان میانگین متحرک ۲۰۰ دوره‌ای را کف واقعی اتریوم دانست. اگر این ارز دیجیتال موفق به تثبیت بالای حمایت استاتیک ۱۷۰۰ دلاری شود، میانگین متحرک به سمت بالا حرکت کرده و مهر تایید را بر کف‌سازی اتریوم خواهد زد.

  • برای خرید اتریوم می‌توان عجله نکرد و منتظر تایید کف‌سازی در این محدوده ماند.
  • خرید پله‌ای نیز می‌تواند انتخاب مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد.
  • آینده درخشانی در انتظار اتریوم است و قیمت‌های کنونی تا چند ساله آینده خاطره خواهند شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا