تحلیل اتریوم، سد ۲۰۰۰ دلاری، ۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته دوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت زیر مقاومت دارد. در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم نشان از ادامه حرکت زیر مقاومت ۱۹۳۵ دلاری دارد. در صورت عبور از این ناحیه مقاومتی مسیر صعودی برای اتریوم فراهم خواهد شد. در این شرایط تثبیت بالای ۱۹۵۰ دلار می‌تواند، سناریوی صعودی را در ادامه مسیر برای اتریوم هموار کند. عبور از این مقاومت قیمت اتریوم را به اوردر بلاک بعدی آن یعنی ۲۰۱۰ دلار می‌رساند. در این شرایط در صورت عبور اتریوم می‌تواند به هدف ۲۱۶۰ دلاری دست پیدا کند.

تحلیل اتریوم 6 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

قیمت اتریوم در صورتی که نتواند خط روند صعودی خودش را حفظ کند، می‌تواند تا ۱۸۳۷ دلار ریزش را ادامه دهد. اگر این اتفاق رقم بخورد و تثبیت شکست زیر این ناحیه رخ دهد، این ریزش می‌تواند تا ناحیه ۱۸۱۷ دلار ادامه‌دار باشد که با ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی خودش، روند صعودی را اصلاح کرده است. پس از این اتفاق اگر ریزش ادامه‌دار شد می‌توان تا تارگت ۱۷۸۹ دلار و سپس ۱۷۵۴ دلار ریزش را ادامه‌دار ببینیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا