تحلیل اتریوم، برگشت از سقف، ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت نزولی ادامه‌دار تا سطح ۱۵۰۰ دلاری دارد. زمان اصلاح قیمتی اتریوم فرا رسیده است. آیا دوباره اتریوم از این سطح حمایت می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت زیر ۱۵۰۰ دلار باز می‌شود؟ در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم در تایم فریم هفتگی نشان می‌دهد، هفته‌ای پر نوسان را پشت سر گذاشتیم. اتریوم هفته گذشته تا ۲۱۲۵ دلار پیش رفت و ۱۸۲۵ دلار نیز دیده شد. پس هفته بسیار سختی برای گاوها بوده و آن‌ها نتوانستند قیمت را بالای ۲۰۰۰ دلار حفظ کنند. این امر سبب شد تا یک‌بار دیگر ریجکت قیمتی از حوالی ۲۱۰۰ دلاری اتفاق بی‌افتد. در این هفته ۱۸۹۰ دلار بالاترین قیمتی است که اتریوم دیده است.

تحلیل هفتگی اتریوم 5 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

در حال حاضر قیمت اتریوم ۱۸۲۰ دلار را نشان می‌دهد. دو سطح حمایتی اتریوم، حوالی ۱۷۹۵ دلار و ۱۷۶۲ دلار است. اگر در این حوالی حمایت صورت بگیرد، قیمت می‌تواند افزایشی را آغاز کند و این ریزش یک اصلاح به حساب میاد. اگر قیمت اتریوم افزایش قابل توجهی نداشته باشد و نتواند این بار بالاتر از ۲۳۰۰ دلار کندل روزانه ببندد؛ ریزش قیمت اتریوم می‌تواند ادامه‌دار شود و به سطوح پایین‌تر نیز برویم. در واقع در این صورت ما با یک اصلاح ۳ موجی ABC مواجه خواهیم بود.

کف حمایتی فعلی در نزدیکی ۱۸۰۰ دلاری است که می‌تواند باعث افزایش قیمت تا محدوده ۱۹۳۷ دلاری تا ۱۸۵۳ دلاری شود. اما حمایت اصلی در قیمت‌های بالاتر صورت خواهد گرفت و تثبیت در حوالی ۱۸۳۷ دلار تا ۱۸۴۶ دلار می‌تواند؛ قیمت را تا ۱۸۸۲ دلار و ۱۹۱۰ دلار سوق دهند.

RSI در تایم هفتگی ۵۵ را نشان ‌می‌دهد که همچنان بالای ۵۰ است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا