تحلیل اتریومتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم، لمس اولین حمایت، ۴ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال اتریوم که ادامه حرکت نزولی آن را در تحلیل‌های گذشته پیش‌بینی کرده بودیم. همچنان در حال حفظ حرکت نزولی خود است. اتریوم به‌عنوان دومین ستون بازار ارز دیجیتال هم‌اکنون به یکی از سطوح حمایتی خود رسیده است و فعلا کمی آرام گرفته است. باید دید واکنش‌ معامله‌گران به این سطح چه خواهد بود. اگر نزول ادامه پیدا کند اتریوم می‌تواند تا ۱۰۰۰ دلار سقوط کند. اما اگر خریداران از این سطح دفاع کنند، می‌توان به کف‌سازی نهایی اتریوم در همین قیمت‌ها امیدوار بود. در زمان نگارش این مطالب قیمت اتریوم در حدود ۱۳۰۰ دلار معامله می‌شود. برای بررسی دقیق‌‌تر تحلیل اتریوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

همانطور که گفتیم، باید منتظر واکنش به سطح حمایتی فعلی ماند. باید دید آیا گاو‌ها به حمایت اتریوم خواهند آمد یا زمین بازی همچنان در اختیار خرس‌ها باقی خواهد ماند. اگر این سطح از دست برود، اتریوم می‌تواند تا ۱۰۰۰ دلار و حتی ۷۵۰ دلار نزول کند. با نزول اتریوم قطعا اوضاع برای حیات این رمزارز سخت‌تر خواهد شد.

اما اگر از این سطح حمایت شود، اتریوم می‌تواند وارد مرحله کف‌سازی و انباشت شود. این اتفاق می‌تواند آرامشی نسبی به بازار برگرداند و صعود‌های آینده را هموار‌تر سازد. در این صورت یک ریکاوری نسبی به سطح ۱۷۵۰ دلار نیز امکان‌پذیر است.

 

تحلیل اتریوم
تحلیل اتریوم

 

اندیکاتور RSI به کف‌های خود در حال نزدیک شدن است. اگر این اندیکاتور به سطوح حمایتی و محدوده اشباع فروش واکنش نشان‌دهد، می‌تواند باری دیگر صعودی شود به افزایش فشار خریداران نیز کمک کند. RSI اتریوم نسبت به بیت کوین اوضاع بهتری دارد. به‌همین دلیل به موقعیت اتریوم برای تثبیت می‌توان امیدوارتر بود.

 

  • اتریوم در نقطه فعلی می‌تواند مناسب برای یک پله‌ خرید باشد. اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید، سرمایه خود را به چند قسمت تبدیل کرده و نقطه قعلی یک پله ورود کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا