تحلیل اتریوم، پشت سر مقاومت، ۳۱ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان از احتمال آغاز حرکت صعودی را نشان می‌دهد. در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم هفته گذشته، حرکت نزولی را نشان می‌داد که بر همین اساس ریزش تا حمایت ۱۶۲۶ دلار ادامه یافت. سپس هفته گذشته را با یک کندل پین بار بست که همین می‌تواند نشانه مثبتی برای این هفته باشد. از طرفی اندیکاتور گاژیان توسط خط میانی خود اجازه ریزش بیشتر را به اتریوم نداد و در حال حاضر جلوی ریزش قیمت را از سقف ۲۱۵۰ دلار تا به حال گرفته است.

تحلیل اتریوم 31 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

پس اندیکاتورها در اتریوم روند صعودی را نشان می‌دهند. اما این هفته ۱۶۹۸ دلار می‌تواند کف قوی اتریوم باشد و اجازه نفوذ به زیر ۱۷۰۰ دلار را به اتریوم نخواهد داد. اما در مسیر صعودی اولین مقاومتی که اتریوم با آن دست و پنجه نرم خواهد کرد ۱۸۴۰ دلار است. در صورتی که از این ناحیه عبور کند، می‌توان انتظار داشت ۱۹۲۰ دلار تارگت بعدی باشد.

اما در صورتی موفق به صعود به قیمت‌های بالاتر خواهیم شد که اتریوم بتواند کندل روزانه خوبی را بالای ۲۰۱۹ دلار ببند. در این شرایط می‌توان انتظار داشت قیمت به ۲۲۰۰ دلار برسد. در مسیر نزولی اما اتریوم اجازه دارد تا ۱۷۴۲ دلار ریزش را تجربه کند و سپس به حرکت صعودی خودش ادامه دهد. زیر این قیمت شرایط را برای اتریوم سخت خواهد کرد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا