تحلیل اتریوم، روز‌های قرمز اتریوم ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال اتریوم به‌عنوان یکی ار ستون‌های بازار روز‌های خوبی سپری نمی‌کند، این ارز دیجیتال بعد گذشت چیزی در حدود ۲ سال باری دیگر به زیر ۱۰۰۰ دلار نفوذ کرد البته گاو‌های بازار جلوی تثبیت قیمت زیر هزار دلار را گرفته و قیمت را دوباره به بالای ۱۰۰۰ دلار سوق دادند. حال بزرگترین چالش اتریوم نگهداشتن قیمت ۱۰۰۰ دلار است که باید دید موفق به اینکار می‌شود یا خیر؟

 

چارت هفتگی اتریوم
چارت هفتگی اتریوم

 

در چارت هفتگی اتریوم می‌ببینید که حمایت هزار دلار فعلا موفق به نگهداشتن قیمت شده است. اما می‌توان گفت حمایت اصلی اتریوم در قیمت ۷۰۰ دلار تشکیل شده است. اگر اتریوم موفق به نگهداشتن حمایت‌های پیش روی خود نشود تارگت قیمتی آن محدوده ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار خواهد بود.

اندیکاتور RSI در تایم فریم هفتگی پس سال‌ها به محدوده اشباع فروش وارد شده و حتی از کف سال ۲۰۱۸ نیز پایین‌تر رفته است. انتظار داریم RSI یواش یواش شروع به پدیدار کردن واگرایی کف با قیمت شود.

اندیکاتور Stochastic نیز وارد فاز اشباع فروش شده است. منطقه اشباع فروش استوکاستیک می‌تواند باعث قدرت گرفتن ریزش‌ها شود. اما خروج آن از این منطقه مخصوصا اگر با وگرایی قیمت همراه باشد می‌تواند مهر پایانی بر ریزش‌های بازار شود. حال باید دید استوکاستیک چه واکنشی از خود نشان می‌دهد.

  • در شرایط کنونی انجام ندادن هیچ‌کاری بهترین کار است. نه فروش در کف کار منطقی است نه خرید بدون ثبیت قیمت. پس تا مشخص شدن تکلیف بازار نظاره‌گر باشید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا