تحلیل اتریوم، سردرگمی معامله‌گران! ۳ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال اتریوم در نقطه کوری گیر کرده و باعث سردرگمی معامله‌گران شده است. در تحلیل اتریوم پس از صعود‌های ۲ هفته گذشته، چیزی در حدود ۶ روز است که وارد یک روند خنثی شده است. این ارز دیجیتال پیش از اینکه به سطح مقاومت کلیدی خود برسد، یک مقاومت جدید برای خود ساخته و درگیر مبارزه با آن شده است. انتظار داشتیم اتریوم به قیمت ۱۷۰۰ دلار برخورد کند، اما هم‌اکنون احتمال اصلاح قیمت پیش از رسیدن به سطح ۱۷۰۰ دلار وجود دارد. در حال حاضر اتریوم  با قیمت ۱۵۳۰ دلار در حال معامله بوده و از سقف تاریخی خود ۶۸ درصد ریزش کرده است.

 

نمودار روزانه اتریوم
نمودار روزانه اتریوم

 

مقاومت ساخته شده در تصویر کاملا مشخص است. همانطور که گفتیم انتظار داشتیم اتریوم طی رالی فعلی به هدف ۱۷۰۰ دلار برخورد کند، اما گویا خریداران توان هول دادن قیمت بیش از ۱۵۵۰ دلار نداشته‌اند. از آنجایی که بیت کوین در موقعیت حساسی قرار دارد، اگر با ریزش همراه شود، قطعا اتریوم را هم به کام ریزش خواهد کشاند. اما در صورتی که بیت کوین خود را بالای ۲۲ هزار دلار تثبیت کند، اتریوم نیز می‌تواند بالاخره به هدف ۱۷۰۰ تا ۱۸۰۰ دلاری خود دست پیدا کند.

اندیکاتور RSI درچار واگرایی با نمودار اصلی قیمت شده است. RSI گاردی نزولی اما کم‌رمق به خود گرفته است. احتمال تست حمایت ۵۰ برای RSI وجود دارد که قیمت را نیز نزولی خواهد کرد.

در هر صورت در این نقطه کور فعلی، حرکت آینده اتریوم بسیار به بیت کوین مرتبط است. در واقع تحلیل بیت کوین می‌تواند کمک بیشتری برای پیش‌بینی آینده اتریوم بکند. پس تا زمان تثبیت بیت کوین بالای سطح ۲۲ دلار باید صبر کنیم.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا