تحلیل هفتگی اتریوم (Ethereum) ۲ خرداد ۱۴۰۱

نمودار ارز دیجیتال اتریوم، یک الگویی شبیه به سروشانه سقف تشکیل داده و به حمایت خط گردن رسیده است. واکنش قیمت به این حمایت بسیار برای سرنوشت قیمتی اتریوم مهم است. تا‌کنون حمایت به وظیفه خود عمل کرده و مانع ریزش بیشتر شده است، اما این اتفاق صرفا به معنی صعود زود هنگام نیست. همچنان بازار در مرحله بی تکلیفی گیر افتاده و تنها راه زمان دادن به آن است.

 

تایم فریم روزانه اتریوم
تایم فریم روزانه اتریوم

 

دو سناریو نشان‌داده شده محتمل‌ترین سناریو‌ها برای آینده اتریوم هستند. در صورت شکست خط گردن بیت کوین می‌تواند تا حمایت پایین یعنی محدوده ۸۰۰ دلار ریزش کند. اما گزینه حرکت ساید و کف سازی در محدوده ۲۰۰۰ دلار نیز همان‌قدر می‌تواند محتمل و معتبر است.

 

نمای هفتگی اتریوم
نمای هفتگی اتریوم

 

در تایم فریم هفتگی، می‌توان دید که میانگین متحرک ۲۰۰ دوره‌ای اتریوم با نمودار کمی فاصله داشته و قیمت ۱۲۰۰ دلار را نشان می‌دهد. میانگین متحرک می‌تواند با حرکت ساید اتریوم بالا آمده و خود را به قیمت برساند. در این صورت کف سازی اتریوم انجام خواهد شد و آمادگی برای صعود بیشتر می‌شود.

  • قیمت‌های کنونی برای خرید اتریوم ارزنده است. حتی اگر امکان ریزش بیشتر وجود داشته باشد اتریوم در بلند مدت قیمت‌های بالا‌تری را خواهد دید.
  • با مدیریت سرمایه و خرید پله‌ای می‌توانید ریزش‌های بازار را شکار کرده و سرمایه‌گذار کم ریسکی انجام دهید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا