تحلیل اتریومتحلیل

تحلیل اتریوم، نزول تا کجا؟ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال اتریوم که هفته گذشته بزرگترین بروز‌ رسانی تاریخ خود را با موفقیت پشت‌سر گذاشت. تغییری اما در روند قیمتی آن ایجاد نشده است! قیمت اتریوم همچنان نزولی و در حال رسیدن به مهم‌ترین سطوح حمایتی خود است. سطح ۱۲۵۰ دلار یکی از حمایت‌های مهم‌ اتریوم است که اگر از دست برود، قیمت به سمت سطح ۱۰۰۰ دلار میل خواهد کرد. باید دید که تصمیم معامله‌گران چه خواهد بود. هم‌‍‍‌اکنون قیمت اتریوم در حدود ۱۳۰۵ دلار معامله می‌شود. برای بررسی دقیق‌تر تا پایان تحلیل اتریوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

همانطور که در تحلیل اتریوم مشخص است، نزول با قدرت در حال اتفاق افتادن است. حمایت ۱۲۵۰ دلار در همین نزدیکی قرار دارد، اما احتمال اینکه به ریزش‌ها پایان دهد کمتر است. احتمالا قیمت یک توقف کوتاه مدت در سطح پیش‌رو کرده و سپس به سمت حمایت ۱۰۰۰ دلار حرکت کند. سطح ۱۰۰۰ دلار از اعتبار کافی برای پایان دادن به ریزش‌ها برخوردار است. در نهایت باید نظاره‌گر بازار بود تا دید چه مسیری برای اتریوم انتخاب خواهد شد.

 

تحلیل اتریوم
تحلیل اتریوم

 

اندیکاتور RSI نیز به شدت نزولی شده و واگرایی معتبری نشان‌نداده است. انتظار داریم مامنتوم نزولی RSI داخل زیر محدوده اشباع فروش ادامه پیدا کند. این سناریو اتریوم تا سطح ۱۰۰۰ دلار پیش خواهد برد.

 

  • هشدار ریزش اتریوم را در تحلیل گذشته داده بودیم، اگر قصد فروش دارید، دیگر برای انجام دیر شده است. همچنین برای خرید نیز بهتر است صبر کنید تا اتریوم خود را در سطوح ذکر شده تثبیت کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا