تحلیل اتریوم، رشد ۱۸ درصدی در اولین روز هفته، ۲۸ تیر ۱۴۰۱

اتریوم، در جریان صعود بازار در روز گذشته موفق به ثبت کندل ۱۸ درصدی شد. این ارز دیجیتال که در ماه‌های گذشته روز‌های خوبی را پشت‌سر نگذاشته بود، با ثبت این کندل امید‌هارا به این ارز دیجیتال بازگرداند.در تحلیل اتریوم می‌بینیم که این ارز دیجیتال در حال طی مسیر به سمت مقاومت ۱۷۵۰ دلاری است که احتمال شکست آن و ادامه صعود کمتر است.

 

نمودار روزانه اتریوم
نمودار روزانه اتریوم

 

همانطور که در تصویر مشخص است، اتریوم درحال نزدیک شدن به مقاومت ۱۷۵۰ دلاری است. با توجه به شرایط بازار خرسی احتمال شکست این مقاومت و ادامه صعود کمتر است. اگر این مقاومت به وظیفه خود عمل کند، اتریوم باری دیگر برای تست حمایت‌های ۱۲۵۰ و ۱۰۰۰  دلار باز خواهد گشت.

در صورتی هم که این ارز دیجیتال موفق به عبور از سد ۱۷۵۰ دلاری شود، با تثبیت قیمت بالای این سطح کلیدی، اتریوم تا ۲ ماه آینده می‌تواند قیمت ۲۵۰۰ را نیز مشاهده کند.

اندیکاتور RSI نشان از یک مامنتوم صعودی قوی می‌دهد. با وجود اینکه RSI قدرتمند عملکرده است، اما تا زمانی که قیمت زیر سطح مقاومت پرایس اکشنی نوسان می‌کند نمی‌توان به صعود بیشتر خوش‌بین بود.

  • در صورتی که معامله‌گر کوتاه مدت هستید و در قیمت‌های پایین‌تر اتریوم خریده بودید، در این محدوده قیمتی می‌توانید سیو سود کرده و مقداری از مبلغ معامله‌ خود را خارج کنید.
  • فراموش نکنید هیچ تحلیلی تضمینی نبوده و مدیریت سرمایه مهم‌ترین اصل ماندگاری در بازار است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا