تحلیل اتریوم، رنج خسته کننده، ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته آخر تیر ۱۴۰۲ نشان از فشار فروش سنگین در نواحی ۱۹۵۰ دلار تا ۲۰۳۰ دلار دارد. در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم نشان از حرکت صعودی در طول هفته گذشته دارد. اما در این حرکت صعودی، اتریوم از پس خط روند و منطقه مقاومتی بالای ۲۰۰۰ دلار بر نیامد و ریزش را رقم زد. در ادامه اتریوم ریزش خود را تا ۱۸۷۳ دلار ادامه داد. طی هفته جاری باید منتظر شکست ۱۹۳۶ دلار به بالا باشیم تا بتوانیم انتظار حرکت دوباره به سمت ۲۰۳۰ دلار را داشته باشیم.

تحلیل اتریوم 27 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

اتریوم همچنان زیر ۲۰۰۰ دلار معامله می‌شود. در صورتی که اتریوم نتواند ۱۹۰۰ دلار را حفظ کند، آن وقت می‌توان انتظار داشت حتی تا ۱۸۳۰ دلار ریزش را تجربه کند. در طول این هفته فقط بالای ۲۰۳۰ دلار می‌توان به روند صعودی اتریوم امیدوار بود. در غیر این صورت ریزش برای این ارز دیجیتال محتمل‌تر است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا