تحلیل اتریوم، همسو با بازار، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت صعودی این ارز دیجیتال دارد. زمان اصلاح قیمتی اتریوم فرا رسیده است. آیا دوباره اتریوم از این سطح حمایت می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت زیر ۱۵۰۰ دلار باز می‌شود؟ در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم نشان می‌دهد در حال حاضر قیمنت ۱۸۰۰ دلار است. اما والیوم بالای این ارز دیحیتال نشان می‌دهد، می‌تواند روند صعودی خودش را همراه با بیت کوین ادامه دهد. اتریوم در صورتی که ۲۰۰۰ دلار را رد کند، بولیش خواهد شد. اما فعلا باید منتظر واکنش به ۱۸۳۰ دلار و پس از آن ۱۸۵۸ دلار باشیم. از آن‌جا به بعد می‌‎توان انتظار حرکت به سمت ۲۰۰۰ دلار را داشت.

تحلیل اتریوم 25 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

قیمت اتریوم همانند هفته گذشته خیلی تغییری نکرده است و کف ۱۷۴۰ دلاری فعلا حفظ شده است. اگر بتوانیم بالای ۱۸۴۰ دلار تثبیت دهیم، می‌توان انتظار داشت حرکت به سمت ۱۸۵۸ دلار ادامه داشته باشد. سپس اوردر بلاک ۲۰۰۰ دلار می‌تواند قمیت اتریوم را با رشد مناسبی مواجه کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا