تحلیل فانتومتحلیل

تحلیل فانتوم، جستجو برای کف قیمتی، ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم، همچنان درگیر روند نزولی خود است. گویا خرس‌ها به دنبال این هستند که کدام سطح می‌تواند نقش کف واقعی فانتوم را ایفا کند. مامنتوم نزولی به وضوح از قدرت خرید بیشتر بوده و فانتوم می‌تواند سطوح پایین‌تری را به عنوان کف قیمت تجربه کند. هم‌اکنون قیمت فانتوم در حدود ۰.۲۴ دلار است و که از سقف تاریخی خود بیش از ۹۰ درصد ریزش کرده است. با ادامه تحلیل فانتوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

همانطور که گفتیم، فانتوم می‌تواند سطوح پایین‌تری را مشاهده کند. مامنتوم نزولی بالا و این ارز دیجیتال در حال طی مسیر به سمت حمایت ۲۲ سنت است. اگر این حمایت از دست برود، اصلی‌ترین حمایت فانتوم سطح کلیدی ۱۲ سنت است که می‌تواند نقش کف نهایی اتریوم را ایفا کند. اگر از همین نقطه فانتوم به سمت صعود حرکت کند، اصلی‌ترین مقاومت آن در قیمت ۳۳ سنت است.

 

تحلیل فانتوم
تحلیل فانتوم

 

اندیکاتور RSI نیز از برتری خرس‌ها صحبت می‌کند. این نمودار به زیر سطح ۵۰ رسیده و تثبیت داده است. اگر این نوسانات در همین محدوده ادامه پیدا کند، می‌تواند به افزایش فشار فروش کمک کند. همچنین نفوذ RSI به محدوده اشباع فروش باعث نزول‌های سنگین‌تری خواهد شد.

 

  • هم‌اکنون این ارز دیجیتال در موقعیت خرید قرار ندارد، بهتر است تا ثبیت قیمت در سطوح قید شده صبر کنید.
  • می‌توانید از استراتژی خرید پله‌ای نیز برای سرمایه‌گذاری بلند مدت استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا