تحلیل اتریوم،ضعف در مقابل بیت کوین ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۱، اتریوم در هفته‌ای که گذشت نسبت به بیت‌ کوین ضعیف‌تر عمل کرده و با ریزش‌ای ۲۸ درصدی مواجه شد. این ارز دیجیتال که مهم‌ترین حمایت کلیدی خود را از دست داد در حال حرکت به سمت حمایت ۷۵۰ دلاری است. هرچند که یک حمایت کم اعتبارتر در همین محدوده ۱۳۳۰ دلار وجود دارد، اما سطح کلیدی مهم‌ اتریوم ۷۵۰ دلار است که می‌تواند کف واقعی اتریوم را تشکیل دهد.

 

تحلیل روزانه اتریوم
تحلیل روزانه اتریوم

 

اندیکاتور RSI اتریوم بر خلاف بیت کوین واگرایی نداشته و کاملا درحال نشان‌دادن مامنتوم نزولی است. اندیکاتور MACD نیز تازه کراس نزولی ایجاد کرده و هیستوگرام آن به سمت قرمز مایل شده است.

تمامی شواهد اتریوم نشان از نزول قیمت و قدرت گرفتن خرس‌ها می‌دهند. هم‌اکنون اتریوم نسبت به سقف تاریخی خود ۷۲ درصد ریزش را تجربه کرده است.

  • ضعف اتریوم در چارت ETH/BTC نیز کاملا واضح است. قیمت اتریوم نسبت به بیت کوین از کانال صعودی تاریخی خود خارج شده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا