تحلیل اتریوم، آغاز ریزش بیشتر، ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته چهارم خرداد ۱۴۰۲ نشان از احتمال ریزش بیشتر نسبت به بیت کوین را داشته باشیم. در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم نشان می‌دهد، ۱۷۷۷ دلار به صورت مقاومت عمل کرده و اجازه برگشت قیمت را از کف در حوالی ۱۷۱۵ دلار نداده است. پس می‌توان انتظار ریزش بیشتر را از اتریوم داشت. در حال حاضر قیمت اتریوم ۱۷۴۵ دلار را نشان می‌دهد.

اما اگر ریزش ادامه‌دار باشد، این ناحیه به سادگی از بین خواهد رفت و می‌توان انتظار داشت در روند نزولی خودش، اتریوم تا خط روند صعودی در حوالی ۱۶۵۰ دلار حرکت را ادامه دهد. اگر این ناحیه از دست برود و شدت ریزش سنگین شود، می‌توان توقع داشت اتریوم نیز تا حوالی ۱۵۹۰ دلار و ۱۳۶۸ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل اتریوم 22 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال اتریوم

اتریوم برای ادامه مسیر صعودی خودش باید از سد محکم ۱۸۸۵ دلار عبور کند. در این شرایط می‌توان انتظار حرکت مثبت خوبی را از اتریوم داشت. در غیر این صورت به نظر نمی‌رسد که اتریوم بتواند به راحتی از پس مقاومت‌های پیش روی خودش عبور کند.

۱۹۳۰ دلار به سمت بالا شکسته شود، ۲۰۲۰ دلار مقاومت بعدی خواهد بود. البته که تغییر روند به نظر می‌رسد همچنان در ناحیه ۲۱۴۱ دلار رخ خواهد داد و مسیر قیمتی را به سمت بالا تغییر خواهد کرد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا