تحلیل اتریومتحلیل

تحلیل اتریوم، لمس دوباره مقاومت کلیدی، ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال اتریوم که تا هفته گذشته در حرکتی نزولی بود، پس از مثبت شدن بیت کوین، باری دیگر با صعود همراه شد. با این حال نمودار همچنان نزولی بوده و مقاومت اصلی اتریوم پا برجاست. اگر خرس‌ها تسلیم شوند تا اتریوم از این سطح مقاومت عبور کند، می‌توان شروع یک حرکت صعودی دیگر را از اتریوم انتظار داشت. هم‌اکنون قیمت اتریوم در حدود ۱۷۵۰ دلار بوده و چند روز گذشته ۲۵ درصد رشد کرده است. با ادامه تحلیل اتریوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

همانطور که گفتیم، اتریوم فعلا در یک جنگ عظیم برای شکست مقاومت ۱۷۵۰ دلار است. با شکست این سطح بهترین سناریو برای اتریوم رقم خواهد خورد. اگر اتریوم خود را بالای این سطح تثبیت کند می‌تواند تا سطح ۲۴۰ذ۰ دلار نیز صعود کند. در صورت عدم موفقیت نیز قیمت باری دیگر به سطوح ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ دلار ریزش خواهد کرد. پس در این شرایط باید نظاره‌گر بازار بود تا ببینیم کدام طرف می‌تواند پیروز میدان باشد، گاو‌ها یا خرس‌ها؟

 

تحلیل روزانه اتریوم
تحلیل روزانه اتریوم

 

اندیکاتور RSI نیز با نفوذ خود به محدوده بالای ۵۰ مامنتوم صعودی را افزایش داده است. به نظر می‌آید که گاو‌‌ها از این صعود مصمم بوده و تمایل به ادامه صعود دارند. با این حال تا زمانی که مقاومت پرایس اکشنی پابرجا است، نمی‌توان با اطمینان از صعود صحبت کرد.

 

  • تا زمانی که مقاومت شکسته نشده از خرید دست نگهدارید، در صورت شکست و تثبیت می‌توان معامله خرید کم ریسک‌تری انجام داد.
  • در حال حاضر با توجه به ستاپ فعلی می‌توان معامله شورت کم ریسک، با مبلق کم در فیوچرز باز کرد. حد ضرر کم فاصله ریسک به ریوارد مناسبی ارائه می‌دهد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا