تحلیل اتریوم، حرکت در زمان، ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته چهارم تیر ۱۴۰۲ نشان از توقف قیمت زیر مقاومت ۱۹۵۰ دلاری دارد. در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم بیشتر نشان از اصلاح در طول زمان دارد. در واقع قیمت و خط روند در حال نزدیک شدن به هم دیگه هستند. در این شرایط قیمت اتریوم همچنان زیر مقاومت اصلی و زوانی ۲۰۰۰ دلار قرار دارد. در واقع قیمت در حال حاضر حتی زیر ۱۹۵۰ دلار معامله می‌شود. در این شرایط تا زمانی قیمت اتریوم نتواند بالای ۱۹۵۰ دلار تثبیت دهد، انتظار حرکت به سمت مقاومت ۲۰۰۰ دلاری نداریم.

تحلیل اتریوم 20 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

اتریوم در مسیر صعودی نتوانسته هنوز از زیر خط روند عبور کند. در واقع ریجکت شدن از این ناحیه اتفاق افتاده است. حال باید منتظر شکست قیمت اتریوم از ۱۸۴۶ دلار می‌تواند قیمت اتریوم را حتی تا ۱۸۲۶ دلار و ۱۸۱۶ دلار ریزش کند. حمایت بعدی که می‌تواند زیر قیمت را گرفته و موجب افزایش قیمت شود، ۱۷۵۰ دلار است که می‌تواند موجب پایان کاهش قیمت اتریوم شود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا