تحلیل اتریوم، شکست پر قدرت، ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت صعودی و شکست خط روند نزولی دارد. زمان حرکت صعودی اتریوم فرا رسیده است. آیا اتریوم از این سطح حمایت می‌شود؟ در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم نشان می‌دهد اتریوم توانسته است، خط روند نزولی روزانه خودش را بشکند. در صورتی که امروز بالای این خط روند تصبیت دهد، می‌تواند در تایم هفتگی صعود خوبی را رقم بزند. از آن‌جایی که فشردگی قیمت در این حوالی شکل گرفته است، می‌توان انتظار حرکت صعودی خوبی را از این ارز دیجیتال داشت.

تحلیل اتریوم 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

در حال حاضر تحلیل اتریوم حاکی از آغاز یک حرکت صعودی دارد. اما در اولین حرکت مقاومت ۱۸۵۴ دلار به عنوان مقاومت عمل خواهد کرد. در ادامه پس از عبور از این ناحیه می‌توان انتظار واکنش در ناحیه ۱۹۲۰ دلار وجود دارد. در صورتی که بالای این منطقه مقاومتی کندل خوب ۴ ساعته بسته شود، می‌توان انتظار داشت اتریوم به حرکت صعودی خود ادامه دهد و تا ناحیه ۲۰۱۰ دلار حرکت کند.

شکست و تثبیت بالای ۲۰۰۰ دلار می‌تواند مسیر را تا حوالی ۲۱۶۰ دلار هموار کند. پس باید منتظر شکست و تثبیت بالای ۱۹۲۰ دلار باشیم. در صورتی که اتریوم نتواند از نواحی مشخص شده عبور کند، در مسیر نزولی می‌تواند تا ۱۸۰۰ دلار نیز کاهش قیمت را تجربه کند. از جایی که در بین حوالی ۱۷۴۰ دلار تا ۱۸۰۰ دلار حمایت روزانه تثبیت شده است. انتظار ریزش را نداریم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا