تحلیل اتریوم، احتمال شکست کف، ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته اول مرداد ۱۴۰۲ نشان از احتمال شکست کف دارد. در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

اتریوم در چند روز گذشته نزدیک میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۸۹۶ دلار) معامله شده است. این نشان دهنده وضعیت تعادل بین خریدار و فروشنده است. حمایت مهمی که باید در جهت نزولی تماشا کرد، SMA 50 روزه (۱۸۵۴ دلار) است. اگر این حمایت از بین برود، جفت ارز ETH/USDT ممکن است به ۱۸۰۰ دلار و سپس به ۱۷۰۰ دلار سقوط کند.

چنین حرکتی نشان می‌دهد که این جفت ارز ممکن است در محدوده بزرگی بین ۱۶۲۶ تا ۲۰۰۰ دلار به نوسان ادامه دهد. برعکس، اگر قیمت از سطح فعلی یا SMA 50 روزه افزایش یابد و به بالای ۲۰۰۰ دلار برسد، نشان دهنده این است که گاوها در صندلی راننده هستند. این جفت ارز حتی می‌تواند به ۲۱۴۱ دلار و در نهایت به ۲۲۰۰ دلار افزایش یابد.

تحلیل ارز اتریوم 2 مرداد 1402

 

تحلیل اتریوم تکنیکال

تحلیل تکنیکال اتریوم، همچنان سد محکمی در حوالی ۱۸۹۰ دلاری درست کرده است که می‌تواند درهای قیمت را به سمت ۱۹۲۰ دلار باز کند. اما انتظار ریزش بیشتری نیز وجود دارد که می‌تواند قیمت را حتی تا ۱۹۳۹ و ۱۷۷۵ دلار پایین بکشد. در طول هفته جاری باید منتظر ریزش بیشتری از این ارز دیجیتا باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۴ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا