تحلیل اتریوم، پشت سد محکم، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت رنج ادامه‌دار دارد. زمان اصلاح قیمتی اتریوم فرا رسیده است. آیا دوباره اتریوم از این سطح حمایت می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت زیر ۱۵۰۰ دلار باز می‌شود؟ در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم در هفته گذشته به یک کندل دوجی سبز رنگ منجر شد. ۲۰۰۰ دلار به عنوان مقاومت استاتیک اقدام کرد و اجازه رشد بیشتر را به قیمت نداد. این وضعیت پس از این به وجود آمد که در چند هفته‌ گذشته درگیری بین خریداران و فروشندگان به وجود آمده است و این وضعیت باعث شده اتریوم در این محدوده ۲۰۰۰ دلار تا ۱۸۰۰ دلار رنج بزند. عبور از هر طرف به منزله سیگنال محسوب خواهد شد. اگر اتریوم در بالای ۲۰۰۰ دلار تثبیت دهد و کند روزانه بالای این محدوده بسته شود، می‌توان انتظار رشد از اتریوم را داشت. در صورتی که پایین ۱۸۰۰ دلار نیز کندلی ۴ ساعته بسته شود، انتظار ریزش بیشتر را خواهیم داشت.

تحلیل اتریوم 19 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

قیمت اتریوم در حال حاضر ۱۸۴۴ دلار را نشان می‌دهد. این یعنی برگشت به محدوده مقاومتی قبلی در محدوده ۱۹۰۰ دلار تا ۱۷۰۰ دلار. حال اگر قیمت بتواند از ۲۱۶۰ دلار عبور کند و بالای این محدوده کندل ۴ ساعته تشکیل شود، به نظر می‌تواند تارگت‌های ۲۲۰۰ دلار و ۲۵۰۰ دلار را ببیند. اما در صورتی که به زیر ۱۷۰۰ دلار بسته شود، می‌توان انتظار یک ریزش سنگین از اتریوم تا محدوده‌‌های ۱۵۹۰ دلار و ۱۲۹۰ دلار داشته باشیم.

RSI در تایم هفتگی ۵۵ را نشان ‌می‌دهد اما خط میانگین RSI به سمت پایین شکسته شده است و اگر طی روزهای آتی برگشت قیمتی صورت نگیرد، ریزش می‌تواند اتفاق بی‌افتد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا