تحلیل اتریومتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم، صعود در راه است؟ ۱۸ مهر ۱۴۰۱

از آنجایی که بیت کوین سیگنال‌‍های مثبتی از خود صادر کرده و اتریوم نیز همواره از بیت کوین تبعیت می‌کند، احتمال صعود این رمز امرز که دومین پروژه بزرگ بازار رمز ارزهاست فرا رسیده است. اتریوم تاکنون در محدوده حمایتی ۱۲۵۰ دلار به خوبی حمایت شده است. احتمال اینکه قیمت از این سطح به سمت بالا برگردد و تا محدوده ۱۷۵۰ دلار رشد کند بسیار بالاست. اما اگر قصد معامله دارید بهتر است برای مشاهده نشانه‌های بیشتر و همچنین تایید حرکت بیت کوین، صبر کنید. در زمان نگارش این مطلب اتریوم با قیمتی در حدود ۱۳۰۰ دلار معامله می‌شود. با ادامه تحلیل اتریوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

همانطور که گفتیم حمایت خوبی در این محدوده قیمتی از اتریوم صورت گرفته است. اگر بیت کوین حرکت صعودی را تایید کند، اتریوم نیز می‌تواند پشت‌سر آن به سمت بالا حرکت کند. در صورت وقوع حرکت صعودی اولین هدف آن سطح ۱۷۵۰ دلار و سپس ۲۲۰۰ دلار خواهد بود که نسبتا رشد خوبی در نظر گرفته می‌شود. اما اگر سناریو مخالف اتفاق اوفتد و خرس‌‎ها حمایت ۱۲۵۰ دلار را بشکنند، اتریوم با قدرتی بیشتر به سمت ۱۰۰۰ دلار حرکت خواهد کرد که حمایت روانی و تکنیکالی بسیار مهمی است.

 

تحلیل اتریوم
تحلیل اتریوم

 

با مشاهده تایید‌های بیشتر، معامله‌گران کوتاه مدت می‌توانند در نقطه فعلی، با رعایت حد ضرر وارد پوزیشن لانگ یا خرید شوند. حد سود این معامله می‌تواند کمی پایین‌تر از سطح ۱۷۰۰ دلار قرار بگیرد که سود نسبتا خوبی خواهد بود. همچنین نسبت ریسک به سود این معامله نیز قابل قبول است.

اندیکاتور RSI اما هنوز نشانه‌ای از قدرت گرفتن گاو‌ها را نشان نداده است. RSI کم رمق به صورت خنثی حرکت کرده و نوسانات آن زیر سطح ۵۰ است. فراموش نکنید که برای صعود حتما باید RSI مامنتوم صعودی بگیرد و مقاومت ۵۰ را به سمت بالا بشکند، پس تا آن زمان بهتر از نظاره‌گر بازار باشید.

 

  • برای سرمایه‌گذاری بلند مدت، اتریوم برای خرید یک پله در موقعیت فعلی مناسب است. مدیریت سرمایه فراموش نشود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا